Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kerülni kell a szexet ha...

Kerülni kell a szexet ha húgyúti fertőzésem van? 17L

Figyelt kérdés
1hete elvesztettem a szuzessegem a baratommal és erre pont egy kis fertőzés. Nem mentem meg orvoshoz gyógyszerért és még a barátomnak sem mondtam el... És őszintén nem szívesen osztanam ezt meg vele. Durvulhatnak a tünetek a szextol?

2018. máj. 26. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne menj, fertőzzétek össze-vissza egymást.
2018. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Neked a szex még amúgy is kerülendő
2018. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem osztanád ezt meg vele? Ha szexelsz vele, akkor a betegségeidet is igazán elmondhatod. És lehet, hogy eleve a szextől lett a fertőzés. Nekem is ilyen. A hüvelyben élő baktériumok (amik kellenek is oda) ilyenkor felkerülhetnek a húgycsőbe, ami felfázásszerű tüneteket okoz.
2018. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt szexelnél össze-vissza légy felvilágosultabb!
2018. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oszd meg a barátoddal. Nem voltál orvosnál, nem tudod tényleg húgyúti fertőzés e, lehet nemi. Ne szexeljetek addig, mert oda vissza fogjátok fertőzni egymást, ha nem bírtok magatokkal akkor is óvszer mindenképpen!
2018. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen érdemes kerülni.
2018. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlásról azért remélem, azért beszéltetek. Ha óvszert használtok az elejétől fogva, elvileg nincs oda-vissza-fertőzés, de persze a dörzsölés nem tesz jót a tüneteknek.

Érdemes szex előtt és szex után is pisilni, hogy "kimosd" a bacikat a húgycsőből.

2018. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!