Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18.8-as bilirubin össz eredmén...

18.8-as bilirubin össz eredménnyel írhat szerintetek fel az orvos fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
17 a felső határ

2018. máj. 26. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, írhat. Nekem Gilbert syndromám van, vagyis nekem előfordul, hogy még 30 felett is van a bilirubin értékem. Ez amúgy nem betegség, csak egy állapot. Ez nem májbetegséget jelent, csak egy festékanyag probléma. És igen, évekig szedtem fogamzásgátlót úgy, hogy az orvosok ennek tudatában írták fel és mondták, hogy ez nem olyan betegség, még ha a májjal is van összefüggésben, ami kizárná a fogamzásgátló szedésének lehetőségét.
2018. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként az összes többi máj és vese érték is jó. Csak még van egy hetem visszamenni az orvoshoz és kicsit utanna olvastam a dolgoknak, kicsit megijedtem. De ez nem számít nagyon magasnak?
2018. máj. 26. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem számít nagyon magasnak. Nekem volt már 36-os értékem is és abszolút semmi nem látszott rajtam és nem éreztem semmit. Tehát nem sárgultam be még attól az értéktől sem.
2018. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!