Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tud fogadni az orvosom?

Nem tud fogadni az orvosom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Két hete alhasi fájdalmaim vannak,pár napja a folyásom is véres.Felhivtam az orvosomat,hogy időpontra lenne szükségem,de az asszisztens azt mondta nagyon tele van a doktorúr és max augusztusban lenne legelőször időpont(magánrendelés). Máshoz nem szeretnek menni,benne bizok. Régebben azt mondta,ha valamit szeretnék küldjek neki smst és visszahiv.Szerintetek küldjek neki smst a panaszaimmal és hogy tudna e a jövő héten fogadni,vagy ha az asszisztens nem tudott adni idopontot reménytelen a helyzet? Érdemes próbálkozni?

Köszi a válaszokat. 20/L


2018. máj. 26. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy klinikára, és még aznap sorra kerülsz. Bármi bajom volt, ott is ugyanúgy megvizsgáltak, csak egy valag pénz a zsebemben maradt. Ha az asszisztens nem tudott időpontot adni, nem zaklatnám a dokit.
2018. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A klinika alatt az sztks rendelésre gondolsz?
2018. máj. 26. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, arra gondoltam. Én a szegedi klinikára járok. Mindig max 2 órát ültem ott, de volt, amikor 20 perc után behívtak. Sok dokinál voltam, mind kedves volt. Nincs is rossz tapasztalatom.
2018. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon a saját dokidhoz szeretnél menni én a helyedben írnék neki. Asszisztensen keresztül nagyon nehéz előrekönyörögni magad, velem is ez volt, hogy 2 hónap múlvára kaptam volna időpontot, de rendelési időn kívül felhívtam az orvost mert olyankor ő kezeli a telefont, és a következő rendelés végére odahívott. Nála is rengetegen vannak, plusz egy ember nem baj, csak nyilván nem lehet még 5-6 embert beszervezni egy napra mert az neki több óra plusz munka. Ha hajlandó vagy elmenni máshoz is, akko sztk-ba valóban pár órán belül ellátnak, mielőtt elkezdtem magánba járni én mindig a tiniambulancián voltam, ahol csak az volt a baj, ha többszörösen kellett visszamennem mindig más doki volt, de rendesen elláttak, nem voltam félrekezelve meg letojva egyszer sem.
2018. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy csak benne bízom,hozzá nyugodt szívvel megyek el,nem úgy mint néhány másik orvoshoz. Ha írok neki,szerinted nem fog tolakodónak gondolni?
2018. máj. 26. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
De igen, tolakodó dolog, ha negmondják hogy nincs hely, de te csak azért is próbálkozol. De lehet az orvos jó fej és bepasszint még valahova. Ha ennyire fontos, akkor egy próbát megér, max. azt mondja, hogy nem és kész. Bár ha annyira fájna a hasad, akkor elmennél az sztk-ba...
2018. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom megérti hogy hozzá akartam menni, nem pedig máshoz, ugyanis voltak komolyabb problémáim amivel nem hátrány ha valaki ismerte a kórelőzményem nem kellett újból lediktálni. Szerintem ha ő mondta hogy írhatsz neki akkor írjál, máskülönben nem ajánlotta volna fel, legrosszabb esetben azt mondja nem.
2018. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!