Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondja az orvosnak?

Elmondja az orvosnak?

Figyelt kérdés
Anyukám egyik barátnője, olyan 40+ és állítólag még szűz. Most nőgyógyászati vizsgálatra kellene mennie, de nem tudja mitévő legyen, elmondja-e az orvosnak, vagy sem. Egy kicsit szégyenli is. De lehetséges volna, hogy már esetleg meg sincs a szűzhártyája, és akkor el sem kell mondania? Vagy esetleg mondhatja azt is, hogy már rég volt szexuális kapcsolata, vagy az nem ugyanaz? Egyáltalán közölnie kell az orvossal, változik-e a vizsgálata menete, vagy fájdalmasabb-e a nem szűz nők vizsgálatához képest?
2018. máj. 31. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Persze, anyukákd barátnője miatt aggódsz, akihez SEMMI közöd :D


Kis unatkozó tinigyerek vagy, semmi több.

2018. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nyugodtan mondd el,hogy szűz vagy,lehet,hogy ritka,de nem te leszel a dokinál az első szűz 40 felett.
2018. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Tök lényegtelen, hogy szűz vagy-e vagy sem.

De most ebből a kérdésből nem tudom eldönteni, hogy te végül hány éves is vagy, mert az biztos, hogy nem anyukád barátnőjéről van szó.

2018. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hogy el kell mondani, akkor lehet végbélen keresztül vizsgálja meg, mert ha hüvelyi úton vizsgálná, akkor a doki venné el a szüzességét a kacsával és még talán vérezne is. :-)
2018. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tényleg nem rólam van szó, és nem is kért meg, hogy írjak a nevében, csak én voltam kíváncsi, mert eléggé parázik. De most komolyan, nem mindegy nektek, hogy kiről van szó, a lényeg a kérdésen van?
2018. máj. 31. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha szűz vagy, a nőgyógyásznak mondani kell az első vizsgálaton, ez alap, különben kevésbé vigyáz, feldugja a kacsát is meg minden.

Ha egy 40 éves nő állít be, az orvos nyilván feltételezi, hogy nem szűz, és kevésbé is vigyáz vele, mint egy akár nem szűz tini lánnyal (mert ő még mindig szűkebb, mint egy 40 éves nem szűz).

Szóval igen, ezt nem árt közölni, akkor sem, ha kínos, mivel az orvos úgyis orvos, csak orvosi szempontból érdekli a nő magánélete.

2018. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mar átszakadt a szűzhàrtyája akkor nem kell semmit se elmondani az orvosnak,csak legyen teljesen felkészülve,hogyan zajlik a vizsgálat,azt se kell elmondani,hogy most megy először
2018. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!