Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos elmondja hogy nem...

Az orvos elmondja hogy nem vagyok már szűz?

Figyelt kérdés
15 vagyok, és valószínű műtenek cisztával...:/ ugye ott a műtéthez kell szülő is. A vizsgálatra természetesen nem jött be anya, de mivel eü-s, levette hogy a doki hüvelyi uh-val állapította meg a cisztát, de azt valahogy elfogadta, hogy “szűz” vagyok de máshogy nem lehetett. De a műtét előtt van valami alkalmassági azt mondta az orvos, ami nyilván teljes nőgyógyászati kivizsgálás, és a műtét megbeszélésekor be fog jönni anyukám. Ha ott rákérdez az orvosnál, hogy mégis miért végzett el ilyen vizsgálatokat egy szűz lánynál, akkor elmondja neki a doki?
2018. ápr. 9. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvosi titoktartás egy létező dolog. A doki ilyenre szerintem nem fog válaszolni, mert ez a páciens magánügye.
2018. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És 15 évesen miért baj hogy szűz vagy és megtudná anyukád?

Vagy te már azt mondtad anyádnak hogy dugtál?

2018. ápr. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, de anya úgy tujda, hogy igen.
2018. ápr. 10. 07:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem mondod el neki? Jobb neki hazudni inkább? Nem is értem. 15 évesen tudsz szexelni de otthon elmondani hogy anya apa nem vagyok már szűz az nem megy...

Amúgy meg megmondod az orvosnak és nem fogja elmondani anyukádnak de amúgy sem mondaná el mert nem az a legfontosabb dolog hogy te már nem vagy szűz, hanem hogy műteni fog. Ennyi.

2018. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Konzervatív szüleim vannak, nem lennének valami boldogok, és tudom hogy hosszú vita lenne ebből annak ellenére, hogy most nem ez a legfőbb probléma. És tudják, hogy nem volt pasim, így kellemetlen lenne...
2018. ápr. 10. 15:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ma voltam, jövő hónapra kaptam időpontot műtétre és nem derült ki, nem mondott anyának semmit, mondjuk közbe megkérdezte, hogy anya tudja-e. Lehet leesett neki később, de nekem nem mondta vagy nem cseszett le érte. De igazatok volt, a műtét fontosabb mint a szűzhártya.
2018. ápr. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!