Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kikérhetem az orvosom vélemény...

Kikérhetem az orvosom véleményét ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Januárban volt először nőgyógyászati magánrendelésen, menstruációs erős görcsök, köztes időben jelentkező enyhébb görcsök miatt. Akkor nem mutatott elváltozást az ultrahang.


Sajnos a helyzet nem lett jobb január óta, most ezek a tünetek kiegészültek alhasi két oldalon jelentkező égő szúró érzéssel.


Kikérhetem az orvodom véleményét ezzel kapcsolatban ezzel kapcsolatban - hogy szükséges e visszamennem?



2018. jún. 2. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha panaszod van, akkor természetesen bármikor visszamehetsz.
2018. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp menj vissza.
2018. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írhatok e-mailt is ezzel kapcsolatban?
2018. jún. 2. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A két oldali szúró érzés sok minden miatt lehet, szóval emailben úgysem tud semmi konkrétumot mondani. Ultrahangon kell megnézzen.
2018. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem és ez sürgős dolognsk minősül? Megszokták kérdezni és nem tudom hogy ez annak számít e
2018. jún. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!