Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Exacyl tabletta alkalomszerű...

Exacyl tabletta alkalomszerű szedése?

Figyelt kérdés

Menstruálok, és nagyon szerettem volna strandra menni. Biztonság kedvéért bevettem egy vérzéscsillapítót. Ez tegnap délben volt, azóta lényegében egyáltalán nem vérzek, csak max pecsételek. Rendben van ez így?


(korábban erős vérzésre kaptam, azért van otthon. Akkor napi 4-5 tbl is csak elfogadható, élhető mértékűre csökkentette a vérzést, nem kvázi elállította)


2018. jún. 4. 10:32
 1/2 anonim válasza:
100%
En is ezt szedtem. Ha a verzesem 7 naptól tovabb tartott es eros akkor napi 3at 4 napig kellett szedni. Es neha en is bevettem alkalomszeruen amivel szepen osszezavartam a ciklusomat. Szoval mkst varhatsz fel evet hogy minden rendbe jojjon es ujra pontosan jojjon meg a menstruaciod.
2018. jún. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

össze nincs mit zavarnia, mert ad1. nem hormon, ad2. amúgy sincs normál ciklusom.

De végül tegnap dél körül visszaerősödött, és most úgy tűnik, ma-holnap rendben véget is ér a dolog.


Azért köszönöm a választ :)

2018. jún. 5. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!