Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap rajtam maradt estefelé...

Tegnap rajtam maradt estefelé a vizes fürdőruha és most fáj a " has alatti környékem ", mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mármint nem a nemiszervem, hanem a nemiszerv és a has közötti rész, ahova jön a fürdőruha alsó része is végülis


Tegnap 5-től 8-ig fürödtünk, csak én elfelejtettem cserefehérneműt tenni és kb 9-ig még rajtammaradt a fürdőruha

Felfáztam vagy mi történt ?


2010. jún. 16. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem felfáztál.

Ha felfáztál,akkor én a cickafarkú teát ajánlom,nekem az mindig segít.Ne aggódj nincs semmi bajod.Hány éves vagy?

Az is lehetséges,hogy meg kell jönnie,és azért fáj.

2010. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szégyellőség az oka sok esetben, hogy a vizes fürdőruhát nem cserélik le emberek, aztán ebből hasonló bajok elég gyakran szoktak előfordulni

De csak nem lesz hosszú távú a dolog. Azért egy lánynak különösen kell vigyázni a vesére meg az egész szervezetére, fokozottan!

2010. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!