Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vettem egy használt fürdőrucit...

Vettem egy használt fürdőrucit! Alig használtként hirdették! Ki is mosom alaposan, de szerintetek nem leeht elkapni semmien fertőzést a fürdőruha által ugye? Bocsi ha hülye a kérdés!

Figyelt kérdés
Még annyit szeretnék kérdezni, h hány fokon mossuk ki a fürdőrucit, h tuti minden bacilus eltünjön?
2010. júl. 20. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha birja az anyaga a legforróbb fokozaton, fertőtlenítő mosószerrel. Amúgy a "rendes" mosás is elég. Esetleg vasalás.
2010. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki rendesen, annak elégnek kell lennije. Vagy mosd ki 2szer, biztos ami biztos. Én a nagyon magas hőfokos mosással nem próbálkoznék.
2010. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Kicsit parázós vagyok, sosem szotkam fürdőruhát használtan venni de ez nagyon jó áron volt :) Kétszer kismosom, biztos ami biztos alapon!:)
2010. júl. 20. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőruhákat 30-40 fokon lehet mosni max. énis inkább a fertőtlenítőt ajánlanám a mosás mellett. Biztos ami biztos
2010. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Max. 40 fok, esetleg áztasd be egy napra, azt nem éli túl semmi. :)

Vasalni szerintem ne próbáld meg, 100% műanyag, rá fog ragadni a vasalóra.

2010. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!