Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős medencei fájdalom, nem...

Koveszt00008 kérdése:

Erős medencei fájdalom, nem csak menzeszkor. Baj lehet?

Figyelt kérdés

4 éve menstruálok, mindig erős és fájdalmas volt, de az utóbbi 2 évben rosszabb lett. 10 napig szokott meglenni, 1-2. nap a legrosszabb, fekve megfordulni sem bírok.Nagyon erősen vérzek és nagy darabok is jönnek.Nem csak az alhasam fáj hanem a derekam is de szinte az egész ágyéki rész is, annyira hogy mozogni is kegyetlenml fáj.

Ezt már megszoktam, viszont kb. 1-1,5 éve a ciklus közepén is medencei és deréki fájdalmaim vannak. Ált. jobb oldalt (de bal o. is előfordul) egészen lent és szélen a medencecsont mellett nagyon szúr. Ilyenkor szintén nem tudok mozogni, kiegyenesedni is csak nehezen. Emellett ilyenkor (több ideig mint amíg szúr) erős, nyálkás, átlátszó folyásom van.

Bocsi a hosszú leírásért, remélem érhetően fogalmaztam.

16/l



2018. jún. 9. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A nögyógyász mit mond erre?
2018. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem voltam, most tervezek menni mert kicsit kezdek aggódni
2018. jún. 9. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász. Szerintem endometriózis a legvalószínűbb, de lehet akár ciszta, vagy megeshet hogy neked csak szimplán fájdalmasabb
2018. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2018. jún. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!