Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet még mindig a bajom?

Mi lehet még mindig a bajom?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál egy hónapja. Gombás és bakteriális fertőzésem is volt. Kaptam gomba ellenes dolgokat, és antibiotikumot is. Szedtem probiotikumot is. Az antibiotikum kúra után hüvelyflóra helyreállító készítményt hasznaáltam, csak hogy biztosra menjek. Tegnap végre akció volt a partneremmel, mára pedig folyásom van megint. Ő is kapott a gomba ellenes készítményből. A folyásom nem folyamatos, hanem egy közepes adag sárga trutyi volt. Most felnyúltam, hogy "megnézzem" mi a helyzet, és darabok jöttek ki belőlem. Ez lehet attól, hogy a szokottabbnál hevesebb volt az aktus? Semmi más panaszom sincs, csak egy pici seb a hüvelybemenetemnél, de ez az aktus miatt keletkezett, kicsit türelmetlenek voltunk. A partneremmel tablettát használunk védekezésként. Már több mint tízezret kifizettem gyógyszerekre, ráadásul rossz gyógyszert írt fel az orvos ( a tenyésztés alapján rezisztens arra az antibiotikumra a baktérium), amit csak az után vettem észre, hogy kiváltottam, és így mehettem megint orvoshoz, aki megint felírt valamit, amit megint megvehettem.
2018. jún. 9. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A darabos folyás nem kúp vagy hüvelytabletta maradványa? Vagy csak szájon át szedtél gyógyszert?
2018. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kúpot már egy hete abbahagytam. utána semmi bajom sem volt. a partneremmel a kúp használata alatt is közösültünk, bele volt írva a betegtájékoztatóba, hogy szabad. aztán a kúp abbahagyása óta most először volt lehetőségünk.
2018. jún. 9. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura, hogy a kúp használata során engedélyezett a szex. Magyarul ki sincs kezelve a fertőzés, de lehet dugni. Van egy rossz hírem. Szerintem vissza lettél fertőzve.
2018. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hajaj. a kúpot már az antibiotikum kúra után szedtem, ez nem a gomba ellenes kúp volt, azt még az előtt használtam. bocsánat hogy rérthetetlenül fogalmazok, hosszú volt a nap :D


tehát, az a kúp hüvelyflóra helyreállító volt, nem gomba ellenes. ekkor már ki kellett, hogy kezelve legyek, ugyanis már minden gyógyszert beszedtem.

2018. jún. 9. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, így mindjárt más. Szerintem menj vissza a dokihoz, ha nem javul. Párod is elmehetne dokihoz, hátha nem lett rendesen kikezelve.
2018. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!