Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász mennyit mond el...

A nőgyógyász mennyit mond el szülőnek?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel kifejezetten hogy elmondja e hogy szűz vagyok, anyának ugyan nem mondtam el, de szerintem sejti...nőgyógyászhoz olyan panaszokkal mentem, hogy nagyon fáj szex közben, utána is éget, meg aktus után gyakran fáj a hasam, mintha tűvel szurkálnák, illetve belefutottam pár egyéjszakás kalandba ahonnan valamit összeszedhettem, pedig használtunk gumit. Az orvos megvizsgált, volt uh is, van egy begyulladt cisztám és azt mondta anyával menjek legközelebb mert ez műtéti lesz. Magánorvos amúgy. Ha anya bejön és tájékoztatja, akkor csak elmondja a diagnózist, hogy ciszta, vagy elmondja részletesebben is mitől van, ha anya rákérdez? Esetleg megkérhetem, hogy ne mondja el a fertőzéseket? Az orvosnak nem hazudok, mert neki ez a munkája, nem akad ki, megszoka, anyukám viszont nem erre nevelt és úgy érzem nagyot csalódna bennem.

16/L


2018. jún. 9. 22:38
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A ciszta magától is begyulladhat, nem kell feltétlenül szexelni hozzá. Titoktartás van, magán orvos, meg kellett volna ezt beszélned vele.
2018. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Hát pedig a nevelése ellenére ez lett belőled sajna. 20 éves vagyok de egy pertnerem van 16 éves koromtól te meg 16 évesen ki tudja mennyivel voltál már. Szégyen
2018. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül menjél be vizsgálatra az orvoshoz,eleve ez egy nagyon intim vizsgálat ès beszéld meg bent az orvossal,hogy csak a cisztàról szóljon az orvosnak.


Valamit nagyon rosszul csináltak a szüleid,ha ilyen lettél.Ezt lemosni nem tudod magadról,bàrmit is csinálhatsz később jóirányba is a múltadon nem fog változtatni.Veled se büszkélkedhetnek a szüleid az biztos.Ki tudja hányan végig mentek rajtad már elég szomorú.

2018. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Off: cisztàról szóljon anyukádnak
2018. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy 16 évesen vesztettem el nem bánom, mert a fiúval előtte 1 évig jártunk, szüleim is ismerték. Csak az egyszeri alkalmat sajnálom, de azt hiszem tanultam is belőle.
2018. jún. 12. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Keves kérdező a ciszta az a hormonoktól van. Kérd meg a dokit, hogy ne szóljon a fertőzésekről. A műtét miatt kell a szülő, mert még kiskorú vagy.
2018. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Se arra hogy 16 évesen sexszeltél ne légy büszek,mert 1 éve már jártatok.(Ha 13 évesen jàrtál volna valakivel akkor is arra hivatkoznál,hogy jaj már 1 éve együtt voltunk.)Se hogy jó páran használtak már.Nem csoda hogy jellzőkkel illetik a generációdat.Jó nevelést kaptál az tuti.


Off:Azért remélem semmi komoly bajod nem lesz.

2018. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!