Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mutatóujj átmérőjű hüvely!?

Mutatóujj átmérőjű hüvely!?

Figyelt kérdés

Hali.

25 éves vagyok. Leszbikus, így férfiakkal még nem volt dolgom.

Úgy érzem nem is lehetne, ha hetero lennék se, hiszem behatolni egy 2-3 centi széles pénisszel IS!! lehetetlen. Nemhogy normál mérettel.

1 ujj, ami pont befér és ennyi.


Nem tudom férfival hogy lennék szexuálisan együtt, szülésről meg ne is beszéljünk.

4 éve állandó párom van, fel is tud rendesen izgatni, de pl ha már 2 ujjal csinálná nem bírnám.


Doki fog nemsokára látni, nem merek belegondolni hogyan fog megvizsgálni így. :( Voltam már 2-nél, jól kiröhögtek mikor elmondtam a bajom. Hogy akkor mit akarok én gyereket mikor egy f@sszal sem bírok el stb.

Szórol szóra így fogalmazott...

A másik meg mivel leszbikus vagyok, tehát SZŰZ, rektálisan akart megvizsgálni...



HELP! Valaki van még így?

Mi lehet az oka egyáltalán és van-e rá megoldás?



2018. jún. 12. 17:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bizonyára lelki okai vannak.

Nekem is nagyon szűk volt, de aztán megismertem a mostani párom (szintén nő) és ha ő csinálja, 3 ujj is felmegy simán.

Attól meg, hogy nem fér beléd a pénisz, szerintem leszbikusként nem kell aggódnod:D Ha gyereket akarsz, annak más módjai is vannak.

Egyébként ha ilyen bunkó nőgyógyászaid vannak, akik beszólogatnak meg nem figyelnek a problémádra, akkor javaslom, hogy keress fel egy olyan magándokit, aki meghallgat és figyel rád.

2018. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!