Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha nem múlik el a...

Mit tegyek, ha nem múlik el a hüvelygombám?

Figyelt kérdés

Már nagyon el vagyok keseredve, mert tényleg semmi nem használ.

Kezdetben végigcsináltam 6 napos Canesten kúrát! Utána megjött a havim, és doki által felírt fel Mikogal kúpot (6 db)használtam, adott mellé olyan tabit, amit 2 szer kell bevenni egy hét eltéréssel és kenőcsöt is. Itthon is elmentem dokihoz, és a már egyszer bevált Klion kúpot írta fel.

Nem értem, hogy miért nem múlhatott már el!!! :( :(

Most diétázásba fogom, a candida-diéta szerint, ez az egyetlen reményem!

Ti mit ajánlotok??

Köszönöm előre is a válaszotokat!


2008. okt. 31. 15:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
3 hónapja szedek foggátlót! Hagyjam abba, hát ha jobb lesz?
2008. okt. 31. 15:19
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Kezeltesse magát a partnered is, mert ping-pongban visszakapod tőle mindig. Akár szex nélkül is visszafertőzhet a fürdőkádon, vagy vécén keresztül is.

Amíg ő nem megy dokihoz, semmi esélyed.

2008. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lakok együtt a párommal, szex se volt vele igazán. Nem tőle kaphattam el, sőt tuti nem pasitól, mert mi mindig védekeztünk óvszerrel is.
2008. okt. 31. 15:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A candida dietanak segitenie kell, egy kedves baratnom csinalta a dietat, es o aldja, boldog hogy kiprobalta, es vegig csinalta! Tarsd be pontosan a leirtakat, tudom nem szabad mindent enni....

Biztos segiteni fog Neked is. Neki volt nogyogyaszati problemaja, az arcbore is ronda volt, es ez a candida dieta mindent helyrehozott neki!

2008. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 10 évig szenvedtem ettől én is, állandóan jártam nőgyógyihoz, kenegettem, kezeltem de mindig visszatért. Aztán volt egy barátom, aki azt ajánlotta hogy szedjek be egy doboz Nizoral tablettát. Gondoltam nincs veszítenivalóm, hát beszedtem. Azóta teljesen tünetmentes vagyok! Ennek már 6 éve, ha nem több. És mellesleg semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
2008. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az én emberem!

én 17 éves vok nem szedem fogamzásgátlót nincs partnerem sem és már több mint 1éve köszködöm vele.

épp ma vtam megint dokinál (idén kb ez a 9.alkalom) azt mondta h ne használaj tampont

a klion nekem is bevált 2honapig én is kaptam gyogyszer amit 2szer kell bevenni most is olyat irt fel.most klezdem el szedni

azt mondta még:

-egyek sok joghurtot meg kefirt

-ne menjek közfürdökbe

-ne egyek édességet semmi cukros kaját még fornettit se

-csak ásványvizet igyak még rostos üditöt se

-ne dohányozzak

-ne igyak alkoholt

-és tényleg felejtsem el a tampont és csak betétet használjak de azt is cseréljem gyakran ->ez az ami nem fog menni

amugy érdekelne a candida diéta. halottam már rola tudsz nekem ebben segiteni h pontosan evvel hogy kell étkezni?

amugy én is renghetek kupot kaptam már semmi sem segit.mondtam neki h még a pezsgötablettás modszert nem probáltam h esetleg azt meglehetne-e probálni de azt mondta hülyeséget nem ir fel.

ha gondolod irj privátba-megprobálnánk egymásnak adni tanácsokat talán 1ütt könnyevbb lenne legyözni

2008. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Én három hete kezdtem el a Candida diétát és már sokkal jobban vagyok. Nekem természetgyógyász mondta meg, hogy ez a bajom. Én állandó hólyaghuruttal küszködtem és voltak más egyéb tüneteim is. A természetgyógyásztól kaptam egy Ayurvedikus szert, Septilinnek hívják, ennek hatására csökkentek a tüneteim. Egy ismerősöm már régebbóta csinálja, ő Ezüst kolloidot szed, ugyanez volt a problémája mint neked. Dietetikusok mérik a Candisaszintet. Jövő héten én is elmegyek. Az Ezüst kolloid bioboltban kapható.

Sok sikert!

2008. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló vagyok ismét! Kefírt Candidadiétánál nem ajánlatos enni, mert az is erejesztett, így táplálja a gombát. A Candida szénhidráttal és cukorral táplálkozik. Élesztőset sem szabad enni. Bioboltokban kapható olyan kenyér, amely teljes kiőrlésű lisztből készül és nincs bent élesztő. Csakis teljes kiőrlésű lisztből készült dolgok jöhetnek szóba. Lehet használni édesítőszert, de nekem 6 hétig azt sem lehet. Fehér rizst le kell cserélni barnarizsre. Bioboltokban kapható a csítapasz, mely méregtelenítésre szolgál. Laktózmentes tejet lehet fogyasztani.

Hirtelen most ennyi.

2008. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

kb. nekem is előjön évente 8szor, nekem sem vált semmi ,addig jo volt mig megint nem jött meg.Kaptam már Canesten kúpot, Mikogalt és most legutóbb jódos pezsgőtablettát.


Nem tudom tudsz e a hüvelyöblítésről,lehet kapni dm ben, rossmann ban hüvelyöblítőt és mellé venni Laktóz pezsgőtablettát ,ami viszaállítja a hüvely savas ph-ját. Nekem az öblítés vált be, már 2hónapja nem jöt elő. A dokim azt mondta, hogy hajlamos vagyok a hüvelygombára, ezért havonta 1szer 5napig csiáljak öblítést.


Ha bővebben szeretné még erről tájékozódni: www.dolhay.hu


Remélem tudtam segíteni! Sok siket!

2008. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Errol a candida dietarol a google-ba keressetek ra! Van jo sok rola! Remelem mindenkinek segiiiiiiiit!
2008. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!