Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden strandolás után elkapok...

Minden strandolás után elkapok valami fertőzést, mit tudok tenni hogy ezt megelőzzem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magadon a vizes fürdőruhát.
2018. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

www.ellentampon.hu


Mindig ezt használom strandoláshoz, függetlenül attól, hogy vérzek-e, vagy sem. Strandolás után természetesen azonnal távolítsd el.

2018. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Strand utáni este probiotikumos hüvelykúpot, vagy krémet használj!
2018. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Ha régebben, pl. pár éve nem így volt, akkor volt valami, amit másképp csináltál?
2018. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
évek óta így van, az antibiotikumra is mindig így reagál a szervezetem
2018. jún. 14. 01:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Règen nekem is volt ilyen. Aztan strand előtt pàr nappal elkezdtem szedni grapefruitmag cseppeket es strandolas utan mèg 3 napig szedtem. Azóta sohe nem volt ilyen bajom. Es a masik h az is fontos, ha elkapsz vmit arra kapsz kupot kremet, utana probiotikumos kuppal ugyanugy vissza kell epiteni a huvelyflorat, csak a legtobb doki ezzel nem foglalkozik, mert akkor ugyis visszater, te mint meglatogatod,megint fizetsz...
2018. jún. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne menj strandra...
2018. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!