Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titeket zavar hogyha megvan...

Titeket zavar hogyha megvan akkor úszás/strandolás után amikor kijöttök a vízből akkor úgy "folyik a tampon"?

Figyelt kérdés

Ma volt első úszás órám és pont meg van..(nagyon örülök neki)

És amikor vége lett az úszásnak akkor jön a tamponból víz,és olyan mintha bepisilnék..

Titeket ez nem zavar?

Vagy mit csináljak ezzel,tök fura..


2010. jún. 16. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan. Elég furcsa, és én mindig ki is cserélem a tampont, rögtön ahogy kijöttem a vízből. 14/L
2010. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
háát igen ez elég kellemetlen érzés...szerintem is amint kijössz a vízből, cseréld ki amilyen gyorsan csak tudod
2010. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Többször fürödtem már én is tamponnal, de ilyet nem tapasztalatam - illetve mindíg rögtön kicserélem, ahogy kijöttem a vízből, ez márcsak a fertőzésveszély miatt is ajánlitt - és a fürdőruhád úgyis vizes, tehát addig míg elérsz a mosdóba nem hiszem, hogy látványos lesz. Illetve még azt tudom elképzelni, hogy nem elég mélyen helyezitek fel a tampont ( ha már gyakorlott vagy, ne haragudj, csak ez is eszembe jutott)
2010. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is azonnal kicserélem :)
2010. jún. 21. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Egen... így lehet a fertőzést összeszedni. A közös víz belekerül a tamponodba, ami ott a nyitott méhszáj előtt. Szóval menstruáció alatt nem igazán tanácsos az úszás tamponnal sem. Ha nem verseny, akkor miért nem tudod azt a pár napot kihagyni?
2010. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Kötelező volt menni,ezt nem lehet megérteni??

Én csak feltettem egy kérdést nem azt kérdeztem,hogy menjek-e vagy ne meg ilyenek.

És tudom,hogy nagy a fertőzés veszély,és hogyha lehet kerülni kell ilyenkor a közös fürdőzést,de megérthetnéd,hogy kötelező volt menni!!

2010. jún. 21. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Na jól van na, azért ne harapd le a fejem.. !


Nem írtad, hogy kötelező volt menned egy szóval sem. Én meg nem vagyok gondolatolvasó! :)

Egyébként menzesz alatt nincs olyan, hogy kötelező úsznod. Amikor sulis voltam, nálunk még a versenyzőknek is adtak ilyenkor felmentést.

De a kérdésedre a válasz, hogy igen, telement a tamponod vízzel, van ilyen másnál is. Ha érzed fürdés közben, hogy belemegy (bugyborékol alul), akkor rohansz ki a vízből cserélni.

2010. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem harapom le a fejed nyugi :D

Hát nekünk/nekem muszáj volt menni..sajna.

2010. jún. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!