Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett előbb...

Fogamzásgátló mellett előbb jött meg de miért?

Figyelt kérdés

3 éve szedem, és napra pontosan szokott megjönni.


Egy éve volt hasonló problémám és akkor vizsgaidőszak kellős közepén még 7db szem előtt megjött. (Hozzá teszem tiszta ideg voltam hetekig)


Azóta voltam orvosnál, semmi problémám nem volt.


Most egy évre rá megint ez történik. Tegnap bicikliztem hazafele (hozzáteszem hónapok óta nem sportoltam semmit) és egy ilyen nyilaló érzésem volt ami szinte azonnal el is mult. Hozzáteszem, hogy egy hete konkrétan a hányinger kerülget egész nap olyan gyomoridegem van a vizsgaeredmények miatt, amit pénteken kapunk meg. Viszont reggel mikor felébredtem láttam, hogy megint megjött, pont úgy mint tavaly, meg 7 szem van a tablettából.


Másnak is volt hasonló tapasztalata?


Azt hozzá teszem, hogy mielőtt gyószert szedtem volna, csak a hasonló kaliberű stressz miatt volt hogy 2 héttel előbb is akár megjött (sosem késett vagy maradt ki, inkább az volt a jellemző, hogy sokkal előbb jön meg.)



2018. jún. 19. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Hasmenésem nem volt, hányni sem hánytam.

Csütörtökön buliztunk és elég sok alkoholt ittam. (Nem tudom ez számít-e)

Illetve pont egy hete kedden egy xanaxot bevettem.

2018. jún. 19. 12:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Megint a stressz miatt van.
2018. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd tovább a gyógyszert rendesen, ahogy kell. Ne foglalkozz a köztes vérzéssel. Egyszeri alkalommal nem probléma.
2018. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!