Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült végleg megszabadulnia a hüvelygombától? Hogyan?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
3 éve szenvedek tőle. Próbáltam grapefruit cseppett, zabáltam fokhagymát, nem hordok tangát, nem használok tampont. Még a fogamzásgátlót is letettem, amitől megoldást vártam, de semmi. Mostmár nagyon el vagyok keseredve...
2013. nov. 5. 11:55
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem szerencsére csak egyszer volt szerencsém hozzá. A canesten kombit próbáltam ki, mert már nagyon nem bírtam és orvoshoz sorra kerülni akár egy hónap is nálunk. Úgy voltam vele, hogy kipróbálom, ha nincs változás, akkor pedig irány a doki. Szerencsére egyből elmulasztotta és azóta nem jött vissza a probléma, kopp, kopp... De 3 év azért elég hosszú idő. Valami kiváltó ok biztos van, azt kéne megszüntetni. Mindenképp azt javaslom, hogy konzultálj orvossal, ha eddig nem voltál még.
2013. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar 4 orvosnál is voltam. A hetekben következik az ötödik, hatha ő tud is valamit.
2013. nov. 5. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:

tenyésztés már volt?

Mindenképp meg kéne nézni pontosan milyen gomba~/baktériumfajta okozza a problémát és célzott kezelést alkalmazni! Bár ezt a doki(k)nak már meg kellet volna csinálnia...

Az a baj, hogy sok esetben "lusták" a tenyésztést elintézni, és csak ránézésre adnak valamit...

2013. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:( Nem irigyellek, egyszer átélni is nagyon kellemetlen volt. De mégis mit mondanak? Semmi tippjük, hogy miért húzódik el ennyire?
2013. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

volt tenyésztés. mindig kapok valami gyógyszert, kúpot kenőcsöt, párom is többször volt velem együtt kezelve, de mindig visszatér. Most nagyon reménykedem ebben az új orvosban, régebben direkt elmentem magánrendelésre is, mert azt gondoltam ott majd jobban foglalkoznak a dologgal, de nem...

És ennyi idő és próbálkozás után már tényleg nem tudom mit tegyek.

2013. nov. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!