Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász meg tudja állapít...

A nőgyógyász meg tudja állapítani, hogy szeretkeztem-e az elmúlt héten/hónapban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 19:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
Itt nagyon nem mindegy az életkorod. Ha 14 év alatti vagy, és észreveszi, hogy nem vagy szűz, akkor kötelessége szólni (mert nemi erőszaknak minősül az aktus, akkor is, ha az érintett beleegyezésével történt). 14 és 18 között már nem.
2018. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a héten voltam dokinál. 16 vagyok, nem szűz, de mivel endometriózisom van, anyát a kontrollok után behívja elmondani mi van, mert 18 alatt kötelessége DE a szüzesség/vagy hogy mikor szexeltél baromira nem érdekli, és el sem mondhatja. Én pl szégyen nem szégyen megkértem a dokit ne szóljon anyának arról hogy már nem vagyok szűz, és erre mondta hogy azt soha nem közölheti a szülővel, nem az ő dolga és orvosi szempontból lényegtelen, kivéve ha nemi betegséged van vagy terhes vagy, de akkor nem ez lesz a legkisebb probléma. 16 fölött nagyon szelektáltan tájékoztatja a szülőt, saját tapasztalat...
2018. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!