Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy magától...

Lehetséges hogy magától helyreállt a szervezetem?

Figyelt kérdés
Szülés után két hónapig tudtam szoptatni. A szoptatás abbahagyása után 2 hónappal lett először menstruációm, de nem is nevezném igazán annak inkább barnaztam 1 hétig, abbamaradt, 2 hét múlva újra elojott. Nőgyógyászom írt fogamzásgátlót, amíg szedtem ugye megvolt a megvonasos vérzés. A télen abbahagytam a fogamzásgátlót, 1 hónapig nem menstrualtam, utána pedig már igen, viszont előtte jopar napig barnaztam.Ez a 4. menstruációm mióta abbahagytam a fogamzásgátló szedését, most végre nem barnaztam előtte és normálisan meg is jött. Lehetséges hogy magától helyre állt a szervezetem? Szeretnénk kistesot és féltem hogy esetleg valami hormonális gondom van, de akkor így van esély hogy a szülés és a fogamzásgátló borított meg és így majdnem fél év után magától helyreáll? Cisztaim is voltak amíg gyógyszert szedtem, mióta nem szedem nincsenek.
2018. jún. 25. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg minden helyreáll majd. A terhesség nagyon megkavarja a szervezetet. Kezdd el már most szedni a terhes vitamint!
2018. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is reménykedem hogy a terhesség kavart meg, na meg hogy elég hamar elkezdtem a fogamzásgátló tablettát szedni. Köszönöm a tanácsot! :)
2018. jún. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!