Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 napja vérzek, dienille...

18 napja vérzek, dienille fogamzasgátó szedése óta, baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hatalmas problémaval fordulnék most hozzátok. Eletemben eloszor kezdtem el szedni fogamzasgatlot (dienille) menstruacium 1. napja ota szedem. lassan mar a 7 napos szunethez kozelitve, azota viszont hol erosebben,hol gyengébben,hol sotetebb, hol vilagosabb vérzesem van. Tudom, hogy mellékhatás is lehet,de szerintem ez mar ijesztően hosszú ideje tart. Ma mar gorcsoltem is elég erősen is melle. esetleg van itt valaki aki hasonlo dolgokat tapasztalt? A 7 napos szunetet megvárnám és aztan mennék ujra nőgyogyászhoz,csak félek talán valami gond van velem. (mindennap rendesen szedtem, időben)

Koszonom a választ elore is! 20/L



2018. jún. 25. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nogyogyaszhoz elmenni esetleg...?
2018. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van áttöréses/pecsételő vérzésed, mert az első napon kezdted el szedni, amit persze így kell, csak ez egy mellékhatás. A görcsök viszont nem normálisak, szóval mindenképp mondd el a dokinak. Bár nagy valószínűséggel azt fogja mondani, hogy meg kell várni az első 3 hónapot, és ha azután is ez van, akkor válthatsz. Nekem csak a 3. fogamzásgátló vált be, más bajaim voltak tőle, de átérzem, milyen ez.
2018. jún. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 levél alatt ez normális. Felesleges dokihoz menni vele. Ha a 3. levél után se múlik, csak akkor menj dokihoz. Nem szokta még meg a szervezeted, ennyi a gond.
2018. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

velem ugyanez van... én Estellet szedek. Első hónapot végig vérezgettem, második hónapban tökéletesen elmúlt és normálisan jött meg,most a harmadik levelet megint végig vérezgettem. Én folytatom a tabletta szedését, remélem hamarosan beáll,mert án alapból vérzészavar miatt kezdtem el szedni. Írj majd, hogy neked mit javasolt a dokid!

2018. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi!

Akkor ezekszerint nem olyan hatalmas a probléma,csak nyilván, baromi kellemetlen így élni (főleg nyáron) remélem mihamarabb helyre áll mostmár..

2018. jún. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!