Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy nem küldtek...

Normális, hogy nem küldtek ezek után sehova?

Figyelt kérdés
Kiegyenesedett nyaki lordosisom van, a nyakamom porckorong kiboltosulás. Megröntgenezték a gerincem, gerincferdülésem van, kopások végig, a derekamnál a kocsonyás réteg vékony. Gerinc ct-n voltam, de csak a nyakamat nézték. Ott találták a boltosulást. Állandó fejfájásom van, fáj a nyakam hónapok óta,ha balra és ha hátra mozgatom. Ha menstruálok erősödnek a tünetek. Gyakran zsibbad a kezem és lábam, szédülni szoktam, volt hogy összeestem. Hányingerem is gyakran van......Azt mondták az idegen , szerintük lelki dolog miatt van. Szedjek hangulatjavítót. Tény azóta áll fenn ez mióta megszültem, lelkileg nagyon megviselt, ahogy bántak velem de attól lennének ilyen tüneteim?1 éve volt.
2018. júl. 1. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolom gyógyszerekkel lehet kezelni azokat a dolgokat, amik kijöttek nálad. Tehát azoktól elvileg ha teljesen nem is múlnak el a panaszaid, de javíthatók.

A zsibbadást is okozhatja ezen probléma, nem vagyok orvos, de akár a szédülést is. Viszont a hányingert tutira nem.

Én magam terhesség alatt lettem pánikbeteg. Közben kijött több betegségem, műtöttek is, viszont műtéttel megoldották az egyik gondot, a többi betegségemet pedig gyógyszerekkel bizony kezelni tudták, ettől függetlenül voltak tüneteim, viszont ezeket a betegségem nem magyarázta. Akkoriban váltottam háziorvost, aki elküldött szakemberhez. Pszichológushoz jártam és jógázni és láss csodát, a problémáim elmúltak. Szóval igen is vannak olyan testi eredetű tünetek, amiket lelki dolgok váltanak ki. Viszont hangulatjavítót nem ajánlanék és semmilyen nyugtatót, vagy ehhez hasonló dolgot. Nekem a pszichológus és a jóga nagyon sokat segített. Neked is ezt javaslom.

2018. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!