Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az hogy lehet hogy én több...

Nincs92 kérdése:

Az hogy lehet hogy én több mint 1 éve jelentkeztem sz. Katonának és még mindig nem történt semmi!? Velem csak egy regisztrácios lapot írattak. Akkor az nem tudom mire volt jó! Mert engem még alkalmassági vizsgálatra sem küldtek sehová ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz ott érdeklődni, ahol beadtad a lapodat? Nem tudom, mit tudnál így kívülről csinálni, de én azért nem vártam volna türelmesen egy évet. Érdeklődnék, többször bemennék, megpróbálnám megtudni, hol és miért akadt el az ügy, és hogy lehet előmozdítani. Ha meg nem kapnék semmi infót, ejteném az ügyet. Amúgy meg ne csodálkozz, a honvédség is pénztelen, biztos itt is zárolás van. Meg hát sajnos ők se a korrekt eljárásokról híresek.
2011. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én egy hónapja regisztráltam szintén szerződéses katonának és nekem elmondták , (fura hogy neked nem) hogy havonta 2 havonta menjek be személyesen vagy telefonáljak mert azokat veszik fel hamar akiken látják hogy tényleg komolyan gondolják nem csak kitöltik a papírt és várnak a csodára.meg persze az is számít hogy miket jelöltél be posztnak pl: ha ejtőernyőst beírtad fél éven belül szinte biztos hívnak. ha pl rohamosztagos akkor bele telhet akár egy évbe is főlleg hogy nem is érdeklődsz.

miket jelöltél be?

2011. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
A hadseregnél is LÉTSZÁMSTOP van, mint a közszférában mindenütt. Miből gondoljátok, hogy a katonákkal kivételezne a kormány?
2011. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pro Patria ***** válasza:

72%-os.

"Rohamosztagos" nincs a Honvédségben.


Nekem mellesleg azt mondták, hogy várjak, míg szólnak. Ha megüresedik egy hely ott, ahova kértem magamat, behívnak, ennyi.

2011. okt. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
pedig nem kitalálom , azt mondta nekem a toborzó hogyha nem hívogatják őket azt hiszik nem nagyon törik magukat a dolgon.
2011. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet.Én februárban voltam jelentkezni azóta semmi.Minden hónapban hívogattam őket.Nekem is azt mondták hogy nyugodjak meg ha lesz valahol hely szólni fognak.
2011. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hely egészen biztosan lesz, sőt van. De a Honvédségnél olyan katasztrofális pénzhiány van, hogy nem tudnak létszámot növelni. A jelenleg is meglévő állomány pedig rohamos tempóban fogy. Akinek van lehetősége azonnal szerel le. Nagyon kilátástalan a helyzet.
2011. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!