Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló hüvelygomba fertőzés,...

Nem múló hüvelygomba fertőzés, MIT TEHETEK MÉG?

Figyelt kérdés

Hátha valakinek pont ugyanaz a problémája (volt) mint nekem.


Hónapok óta nem szűnő vizelési ingerem van naponta 20 vagy kissé kevesebszer járok ki a mosdóba, rendesen jön, de aztán kisvártatva megint, hiába szedek mindenfélét és candida diétázom.

Hál istennek csak ez az egy tünetem van.


Nem tudom a pontos okát miért alakult ki , nem nemi uton az tuti.

Talán az egészségtelen életmód miatt, talán mert sokat voltam nyilvános wc-ben (mostmár ügyelek rá, hogy ne üljek rá a deszkára).

Látott már háziorvos, nőgyógyász , urológus.

Gyors vizelet teszt hasiultrahang negatív volt (vizeletenyésztés nem volt).

Hüvelyváladék mutatott ki gy élesztő gomba fajt a candida lusitenaiea-t de baktériumnak jele nem volt.

Szedtem már 1 antibiotikumot probiotikummal egy időben.

Tőzegáfonyát.

Macmirort.

Azt az egy tabletás valamit.

Candida Gynot.

krémt még nem használtam , nem tudom érdemes e...

most Gynophilust, kúpot szedek, hátha csak azzal van gond, hogy felborult a flórám de nem hiszem , hogy használ.


Esetleg a hólyagtükrözésből több derülne ki, hogy ha már csak az a probléma , hogy állandóan ki kell mennem.

Tudtok egy jó helyett ahol normálisan megvizsgálnak cisztopiával.


Vagy valaki aki kigyógyult ebből és hogyan mivel ???

Már nagyon elegem van...



2018. júl. 4. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Párod van? Ő ki lett kezelve?
2018. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Irod, hogy vizelet tenyesztes nem volt. Szerintem kerj azt is. Abbol sokkal tobbminden kiderul mint a gyorstesztbol! Hatha ott a gond...
2018. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kimész akkor jön is vizelet vagy csak inger van? Van-e csípő érzés?


Egyébként én Chlamydiára tippelek. Mindenesetre javaslom egy bőr és nemibeteg gondozó felkeresését, hátha eredményesebbek, mint a nőgyógyász, meg az urológus. Nem kell beutaló csak időpontot kell kérni.

2018. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendesen jön vizelet és amikor végeztm ha hideg kövön állok vissza kell mennem és jön még egy kicsi, és ha iszom nem mindíg de azért előfordul, hogy röktön átmegy rajtam és ki kell mennem...Klamiédia azt csak szexuális uton terjed nem ?

Jelenleg nincs párkapcsolatom és amikor ez kezdődött akkor sem...

2018. júl. 8. 20:59
 5/7 A kérdező kommentje:

nem csíp nem fáj, nem tudom, hozzátartozik e de csak a jpbb ldalamon a medencénél eléggé látszanak a vérerek...Kissé félek , hogy mégis felülfertőzödik, hiába lett negatív gyulladásra..

Most Gynophilus-t szedek amúgy mint már írtam..

2018. júl. 8. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Cukrot azért nézettél? Napi 20 alkalom az rengeteg, én a diabétesz miatt aggódnék előbb.
2018. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!