Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Tegnap volt egy barna folt a bugyimon es meg este is ha kitoroltem De ma reggel volt meg egy nagyon kicsi barna es estere mar semmi Ez mitol lehet? 13/L

2018. ápr. 13. 20:31  Privát üzenet  

A válaszok
Menstruáció

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. ápr. 13. 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szoval ez valami elokeszulete a menstruációnak? Azt nem tudom hogy akkor miert mult el estere

# 2/7Időpont 2018. ápr. 13. 20:39 Privát üzenet
Ez a menstruáció.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. ápr. 13. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És az baj hogy ilyen hamar elmúlt?

# 4/7Időpont 2018. ápr. 13. 20:57 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Nem baj,ne aggodj emiatt.Teljesen normális,sok sok idő mig normális lesz.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. ápr. 13. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

# 6/7Időpont 2018. ápr. 13. 21:39 Privát üzenet

Megjött a mensid, gratulálok, nagy lány lettèl :)

Az elejèn mindig ilyen

Majd idővel beáll, ès több napon is tartani fog

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. ápr. 13. 21:49 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap reggel a bugyimban egy fehérfolyással kevederett barna nemtudommi volt délután már rendes barna folyásom és ma kicsit erősebb. ez menstruáció akar lenni? Mintha egy picit...
Még eddig senkivek se voltam együtt de ma reggel barna pecsételő vérzesem volt. Az hülyeség hogy terhes vagyok ugye?
Ma reggel latom hogy van barna a bugyimban. Meg soha nem jott meg. Delelott uszasok van delutanig is eltart. Most mit csinaljak?
22 napja jött meg az első mensi és akkor nem volt piros csak nagyon pici. Egyáltalán nem fáj a hasam csak attol h most izgulok. Most jött meg reggel felkeltem tiszta barna volt. Mikor áll el?
Fogamzásgátlót szedek, belém élvezett a barátom, megjött ma reggel de délutánra barna lett és mostanra Majdnem hogy teljesen elmúlt. Mi lehet a baj?
Egesz nap faj mintket petefeszkem, reggel kis barna folyasom volt, megse jon meg a havim, miert?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!