Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti szoktátok igazgatni a...

Ti szoktátok igazgatni a melltartótokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok szoktátok e igazgatni nap közben. Nekem elég nagy a cicim és időnként jól esik.Vagy a mell alatti részen vagy a pánton. Van aki egész nap hozzá se nyúl??Barátnőm azt mondta hogy gáz.

2018. júl. 6. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Minden nő szokta.

Még ha gáznak tartja is.

2018. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam, sosem zavart a melltartó (pedig nincs kis mellem, 80C-t hordok) de nem tartom gáznak sem, ha valaki igazgatja. Ha neked úgy kényelmes, akkor miért számít más véleménye? Csináld úgy, ahogy neked jó! :)
2018. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam igazgatni, mert nincs benne semmi annyira picik a melleim és ezért elcsúszkál.
2018. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyok, talán ezért, de nem szoktam sosem igazgatni. Kényelmesek a melltartóim, pedig semmi extra márkát nem hordok. Illetve volt egy, amit nemrég dobtam ki, annak a szabása elég vacak volt, abból kibuggyant párszor, igazgatni kellett, meg is szabadultam tőle ☺ .
2018. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ha jó a melltartó, akkor nem kell igazítani.
2018. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdetben kínai melltartót viseltem, na, azt nem győztem igazítgatni, állandóan meglazult.

Na azt nagyon tudtam utálni.

2018. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy cicivel érdemes telikosarast hordani, azt kevésbé kell igazgatni. Régebben nem ilyet hordtam, sokszor kellett igazgatnom. Ha elég szélesek a pántok akkor is kényelmesebb és nem fogod igazgatni.
2018. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!