Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha a legalacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátlótól durva hangulatingadozásaim vannak, érdemes kipróbálnom mást, vagy inkább hagyjam az egészet?

Már lassan a borzasztóval egyenlő a közérzetem, idegbeteg vagyok, a barátommal is sokat veszekszek a semmin és képes vagyok napokig sírni, egyszerűen szörnyű. A tabletta előtt ilyen gondom nem volt, vagy jóval ritkábban (mikor megjött :D). Nem tudom érdemes lenne-e váltanom, mert ettől csak több hormont tartalmazóra tudnék és ha ennyit ilyen rosszul viselek, fogalmam sincs az jó ötlet lenne-e. Letenni is félek igazából, mielőtt elkezdtem is össze-vissza jött meg és görcsöltem, az is rosszabb lesz, 22 évet vártam, hogy ne legyek borzasztóan aknés, el se merem képzelni mi lesz velem ha a korábbitól is csúnyább lesz a bőröm.. De ahogy érzem magam lelkileg, mintha egy csapdában lennék. Tudnátok tanácsot adni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, hangulatingadozás, idegbaj, pattanás, abbahagyás, váltás

2018. júl. 9. 10:14  Privát üzenet  

A válaszok
Kipróbálhatsz mást, én feleslegesen próbálgattam, mikor már a 3. után is sivatagság, mert libidó nulla, inkább kuka az egész hormonális bogyó. :D

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. júl. 9. 10:20 Privát üzenet

Milyet szedsz?

Nem csak a hormontartalom számít, hanem az is, hogy gesztagén vagy ösztrogéntúlsúlyos a tabletta. Hangulatingadozás jellemzően gesztagéntúlsúly esetén jellemző, lehet, hogy ha kiegyensúlyozott vagy ösztrogéndomináns tablettára váltasz, akkor megszűnik. Persze nem tuti, de egy próbát megérhet.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. júl. 9. 16:32 Privát üzenet
Ha érzékeny az idegrendszered, akkor nem valószínű, hogy beválik a fogamzásgátló. Sajnos felturbózza az idegeket.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. júl. 9. 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A GLS futárszolgálat szállítás során durva sérülést okozott. A csomagolásra fogták a törést, ami vicc. Hová forduljak, hogy fizessenek a kárért? Érdemes a felügyeleti szervükhöz...
Ez nagyon durva. Mit érdemes tennem?
Ki olvasta már a The summoning-et? Szerintetek érdemes elolvasni? Nem durva nagyon? 15 éves vagyok.
Csak házias kedves vékony természet és állatimádo csajba tudnék beleszeretni. Durva hogy nem találtam ilyet még. ja kérdezni kell. érdemes még keresgélni?
Fibroadenoma! Tapasztalatok ezzel a jóindulatú daganattal kapcsolatban? Érdemes e megműttetni? Milyen a műtét, és utánna a heg nagyon durva? Sima sebész végzi az operációt, vagy valami szakdoki?
Barátnőmmel összevesztem aki kitalált rólam ezek után durva dolgokat és mindenki hisz neki, magyarázkodnom nem érdemes de, hogy menjek így bárhova is?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!