Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos hüvelygomba ellen...

Folyamatos hüvelygomba ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szóval tíz éve vannak tünetek, kb. Már akkor is volt mikor szűz voltam szóval gondolom valami strandon vagy public wc-n kaptam el. Ami folyamatos, az 'csak' a folyás, de nyilván elég sok dologban korlátoz a folytonos kényszerű betét használat. Mostanában elég gyakran előjön a fájdalom-viszketés tünet is, de az pár nap és elmúlik. Nem eszek sok cukrot. Száz dokinál jártam már, 100 féle gyógymódot próbáltam, semmi sem tudja elmulasztani, szóval tényleg olyan módszer érdekelne ami esetleg más, tökmindegy mi, meghallgatok bármilyen holisztikus-homeopata-biszb*szt, ennyi év után már ott járok hogy bárminek adnék egy esélyt. Amit próbáltam, és nem érdekel többet: antibiotikum (szájon át, hüvelyen át), probiotikum (szintén mindkét végről szedhető), hüvelyöblítés, jódos kezelés, krémek, kapszulák.. és igen, az orvos tenyésztéssel tutira megmondta, hogy ez bizony gomba. Szóval, ha valakinek ezek alapján lenne még ötlete, nagyon megköszönném. partnerrel gumiban csináljuk. 23L

2018. júl. 9. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Grapefruit cseppek?

Állítólag az is hasznos. :) Hátha..

2018. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
h.lye kérdés, de hova kell csepegtetni?
2018. júl. 9. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloidos irrigálás. Vitagin C hüvelykrém megelőzésre.
2018. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezüstöt próbáltam, semmi. a krém jó belső gondokra is, szóval folyásra pl?
2018. júl. 10. 02:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már nem hiszel a dokikban ennyi idő után, de ha Budapesten vagy környékén laksz, tudok ajánlani egy orvost, aki engem meggyógyított a másfél évig tartó szenvedés után. Nem egy hét alatt, hanem hónapok alatt, de megérte, mert addig egy orvos sem tudott segíteni.
2018. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a UK ban lakok szóval az elég messze van :( azért egy nevet adhatsz, hátha még járok arrafelé :) hogYan gyógyított meg, neked is ugyanez volt? tudsz esetleg írni privátban?
2018. júl. 10. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Írok privátban!
2018. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régi gyogymod, és hasznos.


a lányom most hallotta, egy idősebb nőgyogyásztól, neki is gyakoriak a panaszok.

Egy nagyobb fokhagyma gerezdbe cérnát fűzöl. hogy kivehető legyen úgy mint egy tampon,és felhelyezed, éjszakára.


Azt mondta a lányom, hogy nagyon hamar rendbe jött tőle.

Ugyanis a fokhagyma antibiotikumos hatású, de ugye mégsem kemikália.

2018. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! 3 évig volt visszatérő hüvelygombám, több nőgyógyásznál és bőrgyógyásznál is jártam. Végül az utolsó tudott segíteni. Felírt fogamzásgátlót, mert kiderült, hogy latex allergiám van, attól jön ki a gomba is. Kaptam CNS kúpot, ami gombára és bakteriális fertőzésre is jó. Ezt úgy kellett használni, hogy este fürdés után berakni és azzal szeretkezni! Lehet furcsán hangzik, de így a partner is kezelve van egyidejűleg. (Akkor is lehet fertőzött, ha nincsenek tünetei, és akkor is ha gumit használtok, mert pl. orális szex-szel is terjed.) Amikor elfogyott hüvelyflóra visszaállítót használtam egy hétig. Időnként még kb.egy évig éreztem, hogy újra ki akarna jönni a gomba, de az első diszkomfort érzetnél, még mielőtt folyást vagy viszketést tapasztaltam volna, bekentem kívülről Canestennel. Azt mindig hordtam magammal. Egy év után visszaálltunk a gumira, de csak latex menteset vettünk. Egy idő után már Canestenre se volt szükség.

Nekem teljesen elmúlt, egy antibiotikum kúra után jött elő újra, de akkor már egy sima 3 napos kezelés Canesten Combival megszüntette.

Ha bármi betegségem van, mindig szólok a kezelőorvosnak, hogy ha nem muszáj antibiotikumot ne írjon fel, mert attól gombás leszek.

2018. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!