Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti szoktátok igazgatni a...

Ti szoktátok igazgatni a betétet? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Arra gondolok ha már be raktátok szoktatok rajta igazgatni? Nekem sokszor olyan mintha oda tapadna vagy a szárnya piszkál és muszály vagyok oda nyúlni.Persze csak itthol mikor senki nem lát.Nem mozdul el vagy ilyesmi csak ilyen kis korrekció kell. Még most jött meg harmadjára.

2018. júl. 13. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoktam.

A muszáj pontosjével írandó.

2018. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert èn nem ilyen vegyszerekkel teli cuccokat használok. Moshatóbetètet ill intimkelyhet használok, ezerszer kenselmesebb mint az eldobható :)
2018. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
:D köszi a lepontozást, kedvesek vagytok :)
2018. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Nagy ritkán előfordul, ha nem elég szoros a bugyi, akkor van h picit elmozdul bugyistól, olyankor megigazítom. Bár direkt vannak olyan bugyiaim, amiket kifejezetten mensikor használok, és általában veszek még rá mégegy szoros bugyit, vagy harisnyát, aminek szoros a nadrágrésze, így a betét tutira szorosan a helyén marad. Így amellett, h nem mozdul el,attól sem kell tartani, h lefolyik róla a cucc.

Persze, ezeket a dolgokat ki kell tapasztalni, h hogy jó, és Te még nagyon az elején vagy akkor. Javaslom próbálj ki minél több betétet, h megtaláld a számodra legideálisabbat, ne más véleményére hagyadkozz. Nekem pl a legtöbben az Allwayst ajánlották, viszont a Libresse vált be a legjobban, így azt használom. Persze rengeteg félét kipróbáltam, de a Libresse-nél nem találtam jobbat.

Javaslom még, h ilyenkor pamut bugyit használj, mert ahhoz jobban tapad a betét, mint a műszálashoz. Meg mondom, vegyél fel még valamit, ami jól a helyére szorítja, így nyugodtan teheted a dolgod anélkül, h paráznod kellene, h elmozdul. Nekem a harisnya a legjobb erre a célra, de csak olyan fajta, aminek vastag passzos nadrágrésze van. Amúgy is gyakran hordok harisnyát, meg sokkal kényelmesebb, mintha még egy bugyit vennék fel. Arról nem is beszélve, h a harisnya miatt a szárnyak sem piszkálják a combot. Vagy, ha egyik megoldás sem szimpatikus, akkor megpróbálkozhatsz body-val is, tudod, amit alul kell össze gombolni. Bár én azt nem próbtam, mert nem szeretem, de van egy kolléganőm, aki így szokta.

Remélem tudtam pár hasznos infót mondani, amivel meg tudod majd könnyíteni ezeket a napokat! Kitartást, és sok sikert!

2018. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!