Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegesseg befolyasolja az...

Idegesseg befolyasolja az ertekeket? 3pontos inzulin meresen voltam. Nagyon stresszes idoszakban. Ettol lehet h emelkedett es amugy semmi baj nincs? Ertekek lenn

Figyelt kérdés

Glukoz

Ehgyomri. 5.1

60 perces. 6.5

120 perces. 5.7


Inzulin. 10.7

60 perces. 52.0

120 perces. 63.0

Inzulin rezisztencia Homa Index. 2.43


2018. júl. 17. 10:51
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Igen, a stressz elég komolyan befolyásolhatja a vércukrot. Mint a vérnyomásra, erre is vonatkozik, hogy egy mérés nem mérés, úgyhogy kéne majd később is vizsgálni, és abból kiindulni. Vércukrot gyógyszertárakban is tudnak mérni, de az ha a háziorvosoddal megbeszéled, az a legegyszerűbb.

2018. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne menjek ujjat meretni inkabb?

Maganban voltam a Lurdyban


Megcsinaltatom megegyszer ha kell.

De ennyire befolyasolhatja h ilyen legyen az ertekem?

2018. júl. 17. 11:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Es nagyon szepen koszonom a valaszod
2018. júl. 17. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott, amikor látta ezeket az értékeket?
2018. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

O azt mondta h semmi baj nincs vele.

Sot 2 orvos is azt mondta.

Viszont mutattam Ir es ismerosomnek.o azt mondta h a 120 perces inzulinom magas.

2018. júl. 17. 12:20
 6/7 anonim válasza:

1-es vagyok.


Igen, a 120-as inzulin furcsán magas, ennek több oka lehet, az orvosoddal kéne megbeszélni, esetleg érdeklődj, hogy mitől lehet ilyen. A vércukrok épphogy a határ fölött vannak, szóval nagy baj nincs.

2018. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napok óta kérdezgeted. Endokrinológusnak mutasd meg és ne nőgyógyásznak, ez nem az ő szakterületük. Miért volt szükség a vizsgálatra? Van valami panaszod, tüneted? A 120 perces inzulin magas és a szigorúbb nézet szerint az éhgyomri is. Ezt nézd meg, hátha segít.

[link]

2018. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!