Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználat?

Tamponhasználat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma próbáltam először tampont felhelyezni, de nem igazán sikerült. Mindent úgy csináltam, ahogy leírta, szerintetek mi lehet a baj? Nem nagyon akart felmenni és ha valamennyire bent is volt, kényelmetlen volt. Nem szerettem volna erőltetni, így hagytam is a feébe a 2. próbálozás után.
2018. júl. 23. 21:55
 1/8 A kérdező kommentje:
fenébe*
2018. júl. 23. 21:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseriteni, mert annak idejen lehet, hogy csak en voltam bena, de nekem a szuzessegem elvesztese utan sikerult eloszor feltennem tampont. Pedig rengetegszer probalkoztam elotte.

De persze, probalkozz még vele. Lazitsd el magad, probalj meg beterpeszteni, esetleg vigyel be egy kezitukrot, hogy lasd, mit csinalsz pontosan.

2018. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:) a barátnőm aki szintén szűz, neki sikerül, ő évek óta azt használja.. lehet egyénfüggő
2018. júl. 23. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is csan azutan ment fel,mikor mar elvesztettem.. Mindenkinek mas a szuzhartyaja, a kis nyilas rajta..szoval ne aggodj, biztosan fel tudod majd te is helyezni!:)

21l

2018. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak azután ment fel, hogy már nem voltam szűz - eleve az exem is nehezen tudta berakni, mert erős volt a szűzhártya, plusz szűk vagyok (még most is), szóval...


Próbálkozhatsz, de lehet, nem fog sikerülni.

2018. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat lányok!:)
2018. júl. 24. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ma szedtem össze magam, és végre benyomtam :D Óvatosan persze, és így is piszkosul fájt, de mikor már bent volt, eszméletlen kényelmes volt. Minden cserével könnyebb lett aztán. Így nap végére egészen megszoktam. Bár nekem is olyan makacs a szűzhártyám, hogy csillagokat látok tőle :D
2018. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, h így tiltakozik ellene a szervezeted, h ne haszálj még tampont. Ha az ember ismeri a saját testét, és érti az ilyen jeleket, akkor nem teszi ki magát olyan dolgoknak, ami nem jó a szervezetnek. Legalábbis szerintem tök sok ilyen kis apróság van, amivel a testünk tudat alatt jelzi, h mi jó neki, és mi nem. A legtöbb ilyet kajákkal tapasztalom, de most nem ez a téma.

Hát, ha mindent úgy csináltál, mint a rajzon volt, akkor lehet nem volt még meg rendesen, mert ha nem elég nedves a hüvely, akkor nem lehet rendesen feltenni. Vagy várd meg míg a hüvelyed nedves (ezesetben véres) lesz valamennyire, és akkor próbáld felrakni, vagy vegyél síkosítót, kend be vele a tampont, és úgy próbáld meg. Jobb ötletem sajna nincs, mert nekem elsőre is sikerült frakni pedig akkor még szűz voltam...

2018. júl. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!