Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználat. Így talán...

Tamponhasználat. Így talán könnyebb, ha látom, hogy más hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mindig sikerül rendesen feltennem a tampont. Nem ciki megkérni mondjuk a tesómat, hogy mutassa meg? 13/l vagyok, Ő 15.

2017. szept. 5. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mutatja meg nem fogsz látni semmit, csak annyit hogy felnyomja magának.

Ne görcsölj rá. Lehet azért nem tudod rendesen felrakni mert nincs elég véred és száraz a hüvelyed.

2017. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz látni semmit, hiszen azt nem látod, hogy belül milyen mélyen helyezi fel, stb.

Max. meg tudja mutatni, hogy neki milyen pózban a legkényelmesebb, legkönnyebb.

De ez meg elég egyéni. Próbálgatni kell.

2017. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok száraz, az ujjam simán felmegy. Csak a tamponnal nem boldogulok. Megvan most nekem is, meg a tesómnak is, azért gondoltam, hogy ha megengedi, akkor megnézem, csak kicsit ciki megkérni.
2017. szept. 5. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan a viszonyotok, akkor kerd meg, de nem hiszem, hogy okosabb leszel attol, amit latsz. Egy hatarozott mozdulattal feldugod, aztan addig igazitod, amig nem erzed, hogy nyom belul. Ezt mashogy nem lehet se mutatni, se magyarazni szerintem.
2017. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy az ujjad felmegy attól még a tampon nem biztos. A bőrösnek más "anyaga" van mint egy tamponnak. Jó hogy simán felcsúszik. De ismétlem mégegyszer szerintem nincs ELÉG vér, ezért megy fel nehezen (elakad).
2017. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!