Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi folyhatott ki neki a melléből?

Mi folyhatott ki neki a melléből?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a partneremmel először, és nagyon megszívtam a mellbimbóját és éreztem, hogy valami kijött onnan, utána még a poloján is átütött egy picit.

Tudom a kérdés inkább az egészség kategória, de mivel számít a szituáció, ezért inkább ide írtam.

Komolyra fordítva: tudtommal csak akkor indulhat be a tej, ha gyereke lenne, de úgy tudom nincs neki. ő 22L én 27F. szeretném kérdezni a hozzáértőket, hogy akkor az mi lehetett?

köszönöm szépen a segítő válaszokat!



2018. júl. 24. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Prolaktin túltermelés egyik tünete a tejcsorgás. Nem szükséges hozzá, hogy az illető gyereket várjon, vagy legyen neki. Ez egy hormon zavar. Endokrinológiára érdemes lenne elmenni.
2018. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé megszokott jelenség, nem kell hozzá hormonzavar.
2018. júl. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Ha magas a Prolaktin szintje akkor előfordulhat h a tejmirigyek meg duzzasnak és termelik

Nőgyászkoz kell mennie gyógyszert íratni rá mert ez hirmon gond



Illetve olyan nőnek is beindul a teje aki sose szült

Pl folyamatos “szoptatással” inger eljut az agyba majd válaszként beindítja azt a folyamatot h elkezdjen tejet termelni

Nem rég volt is egy cikk h egy nő örökbefogadott egy babát mert nem lehetett gyermeke de szoptatni akart melkre helyezte Szoptanitot használt majd a kitartása eredménye az lett hogy termelte a szervezete az anyatejet



Illetve Terhességkor is lehet már elôtej

Pl nekem 17 hetes terhesen már volt de nem látszott rajtam h terhes vagyok


24N

2018. júl. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

Annyi, hogy GESTOMIX 20 µg/75 µg szed. Lehet ettől is...

2018. júl. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!