Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi folyhatott ki belőle, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyhatott ki belőle, ha a gumi nem sérült?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt voltunk és óvszerrel védekeztünk. Én nem tapasztaltam semmi furcsát, viszont ő azt mondta, hogy érezte, hogy kifolyt valami belőle kicsivel az együttlét után. Az óvszert megnéztem, nem lyukas, nem szakadt ki. Lecsúszni, nem tudott mivel amikor vettem le akkor is kicsit még nehezkeset jött le. Szerintem az csak az ő nedve volt, szerintetek?

2018. jún. 23. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is,de ő miért nem zézte meg mi az!?
2018. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd annyira tájékozatlan és éretlen még,hogy nem ismeri a saját testét sem.

Az az ő nedve volt.

2018. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért az elég durva, ha a barátnőd nincs tisztában vele, hogy izgalom hatására a hüvely izgalmi váladékot termel, és ez bizony kifolyik.
2018. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Szagról könnyen fölismerhető, vegyen belőle picit az ujjával, és szagolja meg. Az ondónak nagyon jellegzetes vadgesztenye szaga van, a hüvelyváladék pedig egészséges nőnél szinte szagtalan. Ha halszagú, vagy más, kellemetlen szaga van, az nőorvosra tartozik, látogassa meg.

Persze mindezt legközelebbre.

2018. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Lehet az előtted levő pasi folyt ki belőle...Ki tudja?!
2018. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!