Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló bevétele után...

Fogamzásgátló bevétele után hányás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Vasárnap délelőtt 10:45-kor bevettem a szokásos bogyómat. Rá 2 órára elkezdtem hányni. Na gondoltam, akkor beveszek még egyet és úgyis megyek a dokihoz kiírattatni a következő adagomat, akkor iratok fel egy plusz adagot és abból pótolom. Na ezek után félóra-óránként hánytam. Ittam egy korty vizet már jött is vissza, semmi sem maradt bent. Vasárnap, este/éjszaka ugyebár epét hánytam annyira rosszul voltam.

Tehát a lényeg a lényeg, ez az egy vasárnapi nap kimaradt. Tegnap, tegnapelőtt már ment minden menetrendszerűen. Másfél éve szedem a Ditinellt, sosem maradt ki egy bogyó sem.

Mennyi ideig védekezzünk máshogyan a barátommal, amíg újra biztonságos lesz az együttlét? Ebből a levélből még van 2,5 hét.

Ezen a héten próbálok eljutni a dokihoz de addig is gondoltam rákérdezek itt.

Előre köszönöm a válaszaitokat :)


2018. júl. 24. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetig, az a biztos. Utana mar tuti nem lehet gond. Inkabb huzzatok feleslegesen gumit, mint hogy baj legyen.
2018. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kezdted akkor az első hónapban használjatok óvszert

Főleg ha hánysz vagy megy a hasad

2018. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Múlthét szombaton volt pont egy hete, hogy elkezdtem ezt a levelet. Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. júl. 24. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Egy-másfél hétig mindenképpen védekezzetek, utána már nem lesz gond.
2018. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!