Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen tampon? Bővebben lent!

12 évesen tampon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tavaly jött meg, eddig még nem használtam tampont és nem is szeretnék, de 9 nap múlva megyek Balatonra egy hétre, és most kellett volna hogy megjöjjön de már 3 napja késik. Tavaly is pont ugyanekkor mentem a Balatonra de akkor 22-én kellett volna megjönnie és a hét végére jött meg.
2010. jún. 19. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hasznalhatsz 12 evesen tampont (mini), de ha ugysem akarsz...
2010. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

O.B. Comfort Minit óvatosan kipróbálhatsz. Nem az életkor a lényeg, hanem a szűzhártya formája, ami mindenkinél más. Jó mélyen kell felhelyezni, hogy kényelmes legyen. Ne félj, letudod venni..Én mindig megrángatom a cérnát előre, hogy érezzem, jól tart. Eddig(20 éve) min jól tartott.

Óvatosan kipróbálod. Ha fel tudod helyezni, akkor nyugodtan hazsnáld nappal, sokkal kényelmesebb a betétnél. A"comfort" jobban csúszik. O.B. a tuti.

2010. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De viszont strandolni akarok tehát muszáj lesz...Próbáltam nem idegeskedni ezen, mert állítólag a stressz miatt késhet...De most már nem bírok nem ezen idegeskedni :(
2010. jún. 19. 09:55
 4/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló köszönöm szépen!
2010. jún. 19. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, nem lesz tőle semmi bajod. Csak vigyázz a felhejezésnél, mert fájhat. Esetleg csak a második-harmadik napon tedd fel először, mert akkor a legcsúszósabb és így könnyen felmegy. Onnan tudod majd, hogy ki kell venni, hogy a hasadat nyomja, mint ha egy dugó lenne benne...:)
2010. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És az O.B. Comfort Mini nem túl kicsi? Mármint értem, hogy inkább olyat használjak, de nem kell túl sokszor cserélni?
2010. jún. 19. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyaralásnál használhatsz tampont, mivel másképp nem tudod megoldani, de vigyázz ne tedd rendszeressé a tamponhasználatot, mert nekem 20 éves fejjel ebből lett nőgyógyászti problémám!
2010. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
cserélni mindenképpen gyakrabban kell, ha bemész a vízbe...de ezt az áldozatot meg érdemes hozni:)
2010. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam hogy majd rendszeresen azt használok, amúgy is még várhat.
2010. jún. 19. 10:10
 10/13 anonim ***** válasza:
10:07es milyen problemad lett? en 10 eve hasznalok tampont de eddig meg nem volt gondom... vagy csak nem tudok rola
2010. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!