Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj van velem? Szörnyű...

Valami baj van velem? Szörnyű dolgot csinaltam. Tanácsokat kérek és véleményeket. Ne kimeljenek.

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok a parom

nak sikerult hazat tallni nekunk mar egyut is eltunk ez tartott harom napig.Egyszerűen nembirok ott lenni. pedig ez volt minden álmunk. erre nekem semmi nem jó. ha arra kell gondolnom hogy oda kell mennyek elkezd egy gorcs lenni a torkomba es siro rohamot kapok. haza is jottem.meg arra gondolok hogy anyam mit csinal majd nelkulem pedig nem fugg tollem meg ot vannak a tesoim is 20 éves vagyok. és volt egy abortuszom is. annyira kétségbe vagyok esve.nem tudom mi bajom lehet. mikor minden össze jön en nem akarok ott lenni de mar mashova se akarok menni ithol akarok lenni. Ö viszont nem akar ide jönni igaza is van. sajat hazunk van es en csak gondolok egyet es haza jövök. mondtak a szulei h nem szeretem mert akkor mindegy lenne h hol csak vele legyek. de nekem meg nem mindegy. akkor most nem is szeretem? teljesen össze vagyok zavarodva. a gyerekemre sem tudok gondolni szeretettel.


2018. júl. 25. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fogalmaztál, hogy a PÁRODNAK sikerült házat találnia.

Továbbá, hogy "máshova SE akarsz menni".


Megnézted te is előzetesen a házat? Alaposan?

Ha igen, akkor tetszett?

Eltervezted már, melyik helyiség hogy fog kinézni, mire fogjátok használni, tehát "rendezkedtél" fejben?

Ha voltak hibái, vagy ami nem tetszett, megbeszéltétek, hogy ezeket hogy lehet javítani, átalakítani?

Vagy ha nem tetszett, akkor mondtad ezt neki, megbeszéltétek?

Megvette/megvettétek, mert "nincs jobb" vagy "valami kell"?


Sajnos egy hirtelen és/vagy rossz döntés okozhat ilyet.

Én is laktam olyan lakásban, amit az első perctől fogva utáltam. Kénytelen voltam odamenni, mert az előző lakás, amit béreltem (és nagyon szerettem), csak egy évre szólt, és nem volt lehetőség hosszabbításra.

Egyszerűen nem volt más kiadó lakás azon a környéken akkor, másik városrészbe meg nem akartam menni, így nem volt más választásom.

Az előző lakás tulajdonosával nem akartam kiszúrni, hogy nem költözöm ki a szerződés lejártakor - nem tudott volna mit tenni, a jogi procedúra hosszadalmas; de jó viszonyban voltunk előtte, nem akartam elrontani, még ha nem is volt veszíteni valóm. Inkább bevállaltam ideiglenesen azt a "pusztulat lakást" (műszakilag nem volt baja, csak nagyon régimódi volt minden, meg sötét stb.).

Pár napig én is sírtam, de ugye nekem nem volt lehetőségem visszamenni; és az tartotta bennem a lelket, hogy csak rövid ideig kell kibírnom ott. Persze minden nap egy örökkévalóságnak tűnt, de aztán két és fél hónap múlva már költöztem is tovább.


Szóval ha ilyesmi a baj, akkor beszéljétek meg a lehetőségeket, hogy hogyan tudtok mielőbb továbblépni.

Ha nem, akkor viszont az lehet, amit az előző válaszolók írtak, és akkor keress egy pszichológust mielőbb, mert ez az állapot sem neked, sem a babának nem jó.

2018. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
az hogy nem lett volna ilyen lehetőség. Ingyen lakhatunk benne. Cak rezsit kell fizetni. Addig lakhatunk ameddig akarunk. Ez is sötét és nyomasztó számomra. Alig vannak fák meg stb. mint ha ellenék szigetelve. Egy évig kell ott laknunk minimum. mert ugye jon novemberre a gyerek aztán a tél a csokhoz meg ugye kell egy fel ev munka viszony is mert ugye a paromnak nincs meg. ha tavasszal elkezdenenk epitkezni. az is mikorra épül fel meg kitudja hogy meg mit hoz a jövö. Kilatastalan. Utalom. Egyedül érzem magam benne.
2018. júl. 26. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!