Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan válasszak a két fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak a két fiú között? Fiuk! Adjatok tanacsokat, lanyok, velemenyeket!

Figyelt kérdés

Szoval. 5Hete van baratom. Nagyon boldogok vagyunk egyutt. Mar regebben jartunk tobbszor is, de szakitanunk kellet egy evre ,hogy ràjöjjunk szukségunk van egymasra. Nade... Ez

alatt az egy év alatt sok

minden történt. Neki is

lett baràtnöje es nekem

is lett baràtom. A fiu ,2

evvel idosebb nalam.

Az ekkori baratom reszerol ez nem szerelem volt. Ami amugy szàmomra is nyilvàn való volt,de szerelmes voltam ìgy,bàr felismertem,hogy ö nem szerelembol van velem ,de nem akartam elfogadni. Jàràsunk alatt, ö egyszer egy masik lanyt is megcsókolt. Én meg hülye fejjel kis siras utan meg is bocsajtottam neki.... A fiu utana egy idore teljesen eltunt az eletembol,mert masik suliba kezdett el jarni. En ido kozben ujra osszejottem az exemmel,(a mostani baratommal, es ezota vagyunk egyutt 5 hete).

A volt baratom (aki mostmar kozepsuliba jar) amugy letiltott facen.meg nyari szunetbe..

De most instagram-on rairtam ,hogy erdeklodjek milyen az uj suli,stb.

De ö egybol komolyra forditotta a szot. Rakerdezett,h. van -e baratom,mire en mondtam ,hogy van es en is rakerdeztem ,hogy van-e baratnoje,mire o nemmel felelt. En erre mondtam ,hogy majd lesz valaki(várva reakciójàt),mire azt mondta ,hogy majd en. Es akk. erre jott a regi lemez... Hogy "kerlel" hogy jarjak vele.stb...

Es kissé elötörtek a regi erzelmeim iranta,melyeket szerintem melyre elashattam magamban szakitasuk utan. Szoval ,hogyan kellene dontenem,mi a helyes? Ti hogy dontenetek a helyembe?


2016. okt. 12. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, hogy melyiket szeretnéd. És hogy hogyan? Hallgass a szívedre. Ha a véleményemet kérdezed én biztos nem bocsájtanám meg , hogy más lányokkal is csókolózott.
2016. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd szegény fiúkat, nem való neked még párkapcsolat
2016. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azert... de ha ez egyaltalan megfordult a fejedbe,akkor nem szereted igazan a mostani baratodat.Remelem erte magadtol is rajottel.
2017. márc. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!