Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felcsuszhat ugy egy tampon,...

Felcsuszhat ugy egy tampon, hogy ha felnyulunk se erezzuk az ujjunkkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon gaz tudom de elfelejtettem h tegnap raktam e be tampont vagy nem es ma reggel mentem a wcre megijedtem.h nem talalom felnyulok semmi nemis erzem..ures belul.

Sztetek feltud csuszni ugy h ne erezzem neg az ujjammal se?

Vagy lehet h tenyleg fel se tettem.

Mivel tudom tutira h nincs fenn mit csinaljak?

Tenyleg nem emlekszem.h tettem e fel vagy sem😩😩 dee nagyon megvagyok ijedvee


2018. júl. 30. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott a madzag? Ha nincs, akkor nyugi. Amúgy nem csúszhat fel annyira, érezned kell.
2018. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy éreznéd, ha ott lenne, ugyanis a hüvely véges, onnan meg nincs hova feljebb csúsznia. De ha az megnyugtat, battyogj el a nőgyógyászhoz, ő majd megnézi.
2018. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem nincs ott.

Nemtalaltam semmit fel is nyultam teljesen h ha elszakadt volna de nem erzek semmit.

Az a leg gazabb h nem is emlekszem h tettem e fel este vagy sem..csak reggel automatik mentem volna cserelni es megijedtem mert semmi nincs benn ezert felnyultam es nem erzek semmit...

Csak eleg stresszes volt a tegnapi nap es tenyleg elfelejtettem h este teettem e fel vagy nem.

2018. júl. 30. 07:13
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget.

Azert meg parszor megnezem hatha ereznek valamit.

Mert gondolom ha fenn is van az elobb utobb kijebb csuszik

2018. júl. 30. 07:15
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok megint. A hüvely átlagos "hossza" 10 centi körül van, egy tampon kb. 4 centi hosszú, szerintem lehetetlen, hogy ne éreznéd. De mondom, ha az megnyugtat, irány a nődoki.
2018. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha bennem lenne akkor nem folyna ki a ver nem?

Mert tettem be betetet es olyan.

Tampont most nem merek😄

2018. júl. 30. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben meg biztos, hogy nincs benned tampon, mert ha az megtelik, magától "kicsúszik" mondjuk pusilésnél. Ha vérzel így is és nem éruel semmit, akkor tuti nincs benned tampon.
2018. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*pisilésnél

*nem érzel

2018. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a segitseget.

Aranyosak vagytok :) mostmar meg nyugodtam

2018. júl. 30. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!