Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGÍTSÉG! Mit kell tenni...

SEGÍTSÉG! Mit kell tenni olyankor, ha a menzesz végefelé feltettem a tampont, fürödtem, de nem jön ki!?

Figyelt kérdés
Ugye nyilvános medence használata után minél hamarabb ki kell venni...mit tegyek? Fáj, és félek, felsért valamit ott

2018. júl. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát kellemetlen, mert már én is jártam így. Totál szárazon kellett kihúznom. Kibírod, vegyél egy mély levegőt, aztán túlvagy rajt. Felsértheti picit, de helyreáll. Ezen ne aggódj.
2018. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem jön ki? Fáj, ahogyan húzod? Egyetlen tampont nem fog kárt okozni, de az sem, ha bent hagyod még egy kicsit
2018. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez volt az első tamponhasználatod, akkor azért nem tudod levenni, mert megszívta magát vízzel.
2018. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan fel van helyezve, nem tudja magát megszívni vízzel egy tampon. Ne írj már hülyeséget! Olyan fertőzést kapna, hogy csak na!
2018. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!