Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy felnőtt nő miért használ...

Egy felnőtt nő miért használ betétet tampon helyett? Még szűz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne használhatna?
2017. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Mert neki az a szimpatikusabb, kényelmesebb :)mindenkinek mas "izlese" van ezzel pacsolatban.. am a tampont hasznalhatja olyan lany is, aki meg szuz.. egy tamponos 13L😀
2017. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert kényelmesebb neki? Én is mindig csak betétet használok, biztos velem van valami baj, de a tampont nem tudom úgy felrakni, hogy ne érezzem, hogy ott van és bizonyos pózokban kicsit fájdalmas is..Ráadásul volt már, hogy olyan nagy méretű tampont használtam és annyira megszívta magát, hogy tökre megduzzadt és alig tudtam kihúzni, azt hittem, kijön belőle a madzag és bennem marad. A röhej az egészben, hogy ez az iskolában történt meg, nem is tudom, mit csináltam volna, ha tényleg bennem marad :"D Szóval ezek után nem is igazán merek tampont használni, pedig nem vagyok szűz.
2017. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt használom, éjszakára pedig csak betétet, sokszor napközben is, ha otthon vagyok. Akármilyen jó minőségűek is most már a tamponok, nem túl jó dolog, ha 8-10 órán keresztül bent van, és pang benne a cucc, az eltávolítása sem túl guszta.
2017. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert kényelmesebb. Könnyebb kicserélni. Erős vérzésnél praktikusabb. Van, akinek nem is javasolják a tampont, akiknek már voltak nőgyógyászati problémáik. Vagy vannak olyan beavatkozások, amik után tilos tampont használni.

Stb.

2017. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Én mindig gyűlöltem tampont használni, még a legkisebb mérettől is fáj az alhasam, és egyszerűen irritál a gondolat, hogy valami van bennem, úgyhogy én is csak betétet használok, nincs ebben semmi furcsa.
2017. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
100%
Vagy csak simán jobban szereti a betétet. A tamponhasználat nem függ össze a szüzességgel, én használtam 15 éves korom óta, míg anyukám egyszer sem próbálta ki.
2017. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából én is veletek vagyok egy véleményen, de nem akartam előre befolyásolni. Volt itt egy kérdés, ahol egy srác együtt lakott egy fiatal nővel / lánnyal, és azt mondta róla, hogy még szűz, mert a lány csak betétet használ.
2017. aug. 20. 17:29
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a betét sokkal kényelmesebb, pedig már anyuka vagyok.
2017. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk tampon párti vagyok, de ha otthon vagyok, nem nagyon csinálok semmit és tudok elég rendszeresen betétet cserélni, akkor én is csak azt használok.
2017. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!