Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációnál mennyi vér jön ki?

Menstruációnál mennyi vér jön ki?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran csöppen ki?

Ha pl alszol akkor ki tud folyni?


Rég óta érdekel hogy hogy van ez, amúgy fiú vagyok


2018. júl. 30. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag meglepően kevés: kevesebb, mint egy deci, de ez az épp benne szenvedőnek naponta több decinek tűnik. Éppenséggel ki tud folyni (inkább betét használata esetén, tamponnal nem annyira), a lányok rémálma, hogy piros folt virít a nadrágjukon vagy szoknyájukon. Ez megtörténhet. Éjszaka a lepedőre simán.
2018. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"A menzesz során mindössze 50-100 ml menstruációs folyadék ürül ki a szervezetből, ami körülbelül 35 ml tiszta vérveszteséget jelent. Mivel ereidben nagyjából 5 liter vér kering, az így elvesztett mennyiség pótlása szerezeted számára nem különösebben megterhelő."


Elég gyakran "csöppen ki", de ezt egyébként nem érzed, én pl. csak akkor érzem, hogy kijött egy kisebb adag, amikor tüsszentek.


Ki tud folyni, ha alszom, az a legborzalmasabb dolog a világon, amikor reggel észreveszem, hogy véres a lepedő és mehetek mosni.

21/L

2018. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem folyamatos csepegés, és nem is olyan, mint a tiszta vér. Az elején intenzívebb, és folyékonyabb, utána inkább nyálkásabb. Nekem van olyan, hogy egész éjszaka nem folyik semmi (a gravitáció is hat rá, nem csak az izmok munkája), de olyan is, hogy megtörölközni sem tudok rendesen, mert folyton kicseppen egy-egy csepp.
2018. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessék egy kérdésben megfogalmazott válasz, vadi friss. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__9442..
2018. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!