Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki ha átáztam és...

Nagyon ciki ha átáztam és minden tiszta vér volt? Barátomnál aludtam tegnap és nagyon szégyenlem. Most mit gondol rolam?

Figyelt kérdés
17 vagyok
2018. aug. 1. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnál mint nőt. Legalább kimostad?
2018. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán azt gondolja, hogy egy teljesen normális, egészséges nő vagy, aki havonta menstruál...

Amúgy nem tudok olyan nőt, akivel ne fordult volna elő hasonló baleset...

2018. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen kimostam mindent.
2018. aug. 1. 22:35
 4/7 anonim válasza:
100%
Most legalább megtudta milyen az, mikor egy nő menstruál. Biztos lesz még szemtanúja ilyen baleseteknek, jobb ha hozzászokik.
2018. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj ezen. Én is jártam már így. Sőt, volt olyan is, hogy szex végén tűnt fel, hogy megjött a menstruációm. Az sem volt egy guszta látvány. De egy normális pasi nem problémázik ezen, hiszen a menstruáció hozzátartozik a női léthez.
2018. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, bárkivel előfordulhat.:)
2018. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy kretén a srác, akkor nem hinném, h kellemetlenül kéne magad érezned. Mondjuk, ha kretén akkor sem, de akkor lehet, h azt érezteti majd veled. Előfordul az ilyesmi, egy kis vér nem a világvége. Egy ismerősöm pl úgy járt, h pukiznia kellett, csak épp ment vele egy kis barna lötyi is. Mondjuk ott legalább az ágy nem, csak a bugyija lett olyan, amivel mit lehet csinálni?! Kidobni?! És ha valaki észre veszi a kukában, és rá kérdez?! Elrakni a táskába?! Egy kis idő múlva az egész táska büdi lesz... Na ez szerintem sokkal kellemetlenebb szitu, mint átázni a mensitől. Amúgy tamponnal, vagy betéttel áztál át?
2018. aug. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!