Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsösorban anorexiából/testkép...

Elsösorban anorexiából/testképzavarból gyógyultaktól kérdem, hogy a betegség után sikerült-e karcsú maradni?

Figyelt kérdés

Sok helyen láttam,hogy akik anorexiából gyógyultak, azok kikerekedtek, elhíztak, de én tényleg nem szeretném, hogy ez legyen, ha meggyógyultam, akkor vékony, karcsú szeretnék maradni, persze egészséges életmóddal.

Akik kigyógyultak, nektek milyen testetek van, nagyon megváltozott? Van, akinek sikerült vékony maradni?

Köszönöm elöre is a segítö válaszokat!



2018. júl. 30. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
az izomzatodat kell építeni és akkor nem fogsz "kikerekedni"
2018. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 ével ezelőtt voltam anorexias.

Vékony vagyok, legalább is kövérnek semmiképp sem mondanám magam, 50 kg körül vagyok.

Odafigyelek a kajára és sportolok.

2018. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én július 25-én jöttem ki a kórházból 14 éves vagyok, 167 cm és anorexiából gyógyulok. 46 kg voltam de mivel nagyon vastag csontjaim vannak és nehezek, nálam a 46 kg csontkollekciónak hatott. A kórházban 48 kg-ra sikerült hízni, majd 50kg-val jöttem haza. Jelenleg is 51 kg vagyok, tápszert kell innom (a kórházban is kaptam tápszert de ott vénásan plusz az ivótápszert). Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, sokat iszom, és nagyon odafigyelek arra mit és MENNYIT eszem. Ez az alapja mindennek, a MENNYI. Bármit ehetsz de figyelj a mennyiségre. Ha csokit kívánsz egyél csokit de ne 5 táblát egyszerre hanem mindennap 1-2 kockát és meg is van a napi endorfin (boldogság-hormon) + mértékletes maradtál. Emellett fontos a mozgás pl.: nagyon jó az aerobic, a bringázás, az otthoni cardio, a zónaedzés, a jóga, a görkorcsolyázás és még sorolhatnám. Sok sikert;)
2018. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!