Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2éve vannak menstruációs...

2éve vannak menstruációs problémáim mit tegyek?

Figyelt kérdés
2éve rendszertelen a menstruációm.. de nem vootamr orvosnál mert iszonyatosan félek h műteni kell mert egyszer már volt ciszta műtétem.. és nagyon nagyon félek tőle.. szerintetek még várjak hátha megoldodnak a problémáim? Vagy menjek orvoshoz mert csak rosszabb lesz? Kérlek ne ítéljetek el tudom minden normális ember elmenne azonnal orvoshoz.. de én inkább szenvedek.. és nagyon félek h konoly bajom van.. szerintetek ebbe bele is lehet halni? Vagy letudom így titkolva a problémáim élni az életem?
2018. júl. 31. 08:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Fél évig egyáltalán nem jött meg, aztán megint beállt a vérzésem.. aztán össze vissza pecsételő.vérzéseim voltak aztán megint beált egy ideig aztán mostanában meg a 2vérzés között is vérzek
2018. júl. 31. 09:28
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd nő, 35 éves kora óta miómában szenved, most 48 éves, és tavaly jött neki a 4.gyerek.

Szóval...


Ne izgulj!

Nem lesz semmi.Gyógyszeres kezelésen leszel túl,és minden rendbe jön!

Te is élhetsz nemi életet!!

2018. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez mióma lesz.

De azzal együtt lehet élni.

Lehet nemi életet élni.

Javaslok minél előbb egy gyereket!

Amúgy meg tudod, hogy a petefészekben fejlődik a gyerek, nem a méhben...

2018. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A miómát müteni kell?
2018. júl. 31. 09:35
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, műteni ,de csak a végső stádiumban.

Lehet, hogy egy kisebb beavatkozás is elég lesz..

2018. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Nagyobb esélyel leszel medő, ha nem mész el orvoshoz időben. Keress egy kedves magán dokit.
2018. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz, ha elhúzód, akkor esélyes hogy súlyosabb lesz.

Anyának is volt miómája, annak eltávolításához nem kell felnyitni az egész hasadat, nem nagyműtét. Megműtötték, azóta semmi baja.

2018. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!