Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyanok véleményére lennék...

Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik használtak már Canesflort terhesség alatt. Mellékhatásokról valaki valamit?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába vagyok extra óvatos és használok intimtörlőkendőtöl kezdve intim mosakodón át mindent (kerülve a strandokat,idegen közös wc-ket stb) a terhességem alatt már 2. kell használnom gombaölőt (először a 3szemes+krémes cannesten utána borax glicerint javasolt a doki) a védőnöm ajánlotta a Canesflort mivel arra gyanakodott hogy valószinű "kiöltem" a hasznos hüvely baktériumokat is. 6.napja használom és egyre durvábban érzem az égető viszkető érzést...már már fáj. A borax glicerines kezelés után kezdtem el használni amikor már tünetmentes voltam.És most nemtudom folytassam e vagy ne? Lehet ez mellékhatás? Csak mert erröl sehol nem találtam semmit.Köszönöm,egy 35.hetes kismama

2018. aug. 2. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!