Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai grav? Jellel

Andyyka kérdése:

Korai grav? Jellel

Figyelt kérdés
Sziasztok.valaki.tudna.nekem.segiteni nőgyógyászaton voltam és ez állt az ultrahangos leleten ..Rfv Ben R.nagy uterus nyh . Vastagság 7mm jobb ovarium 26*14mm bal ovarium 25*20mm norm szerk.a douglusban kevés szabad hasi folyadék látható hólyag kontur. Épp.
2018. aug. 3. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

*nyh . Vastagság 7mm


Ezzel nehezen eshetsz teherbe

2018. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.es akkor.ez nem terhessêg?
2018. aug. 3. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhesség, azt ráírták volna. A leleted szövege “magyarul”: rfv helyzetben (előrehajló helyzetben, ahogy alapból elhelyezkedik a méh) rendes nagyságú méh, nyálkahártya vastagsága 7mm, jobb petefészek 26x14mm nagyságú, a bal pedig 25x20mm, és douglasban (végbél és méh közötti rés) van egy kis folyadék, ami nem jelent rosszat, és ha jól veszem ki amit írtál akkor a húgyhólyag rendesen kirajzolódik/ép kontúrú.
2018. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Korai grav? Jellel 2het.mulva vissza kell.mennem.
2018. aug. 3. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Puhább uterus szabad környezetben ez.mit jelent ? Ez is a leleteket van
2018. aug. 3. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy akinek kivették a méhét nem oly rég, az miért nyit ilyen kérdést? miért jó ez neki?
2018. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6+ Mit hisz az ilyen "ember"?
2018. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kinek vették.ki.a mehêt nem.ertem.en most ezt???
2018. aug. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!