Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrgősen Segítség! Hogy...

Sűrgősen Segítség! Hogy bírjam ki ezt a 5-7 napot?

Figyelt kérdés

Pont azelőtti napon jött meg mikor megyünk nyaralni.39 betét elég lesz 5-7 napra?(A közelben nincs dm,vagy patika)

Tudtok valamit tanácsolni?


2010. jún. 20. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz. Legyen nálad görcsoldó, ha hajlamos vagy a hasfájásra, ne rontsa el a nyaralásodat a fájdalom. Illetve, ha nem nagyon lesz lehetőséged rendes tisztálkodásra, én mindenképpen vinnék intim törlőkendőt.
2010. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem elég lesz.nekem 6napra elég 15 - 20. nyugi.

jó nyaralást,és ne aggódj.:D

2010. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha 7napig tart,és 3x cserélsz minden nap,akkor is marad még 3 :D

szerintem még sok is lesz

2010. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én a tampont ajánlanám neked a lehető legbiztonságosabb;) különböző méretben va válaszd ki neked legmegfelelőbbet. egyébként 39 rengeteg 5-7 napra elég 20 is.. de jobb félni mint megijedni:D
2010. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

már egy ideje azon gondolkozok, hogy ha 7 napig tart és 3X cserél mindennap, akkor 3 darab marad a 39-ből, de hogy a fenébe? de megfejtem höhö

egyébként 39 elég lesz, én is csak 18-20-at szoktam elhasználni :)

2010. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, inkább többet vigyél és hozz haza akár egy bontatlan csomagot (enni nem kér, nem romlik meg, elfér a polcon a jövő hónapig), minthogy ne legyen elég.


Egyébként őszintén - minden kötekedés nélkül - kérdezem azoktól, akik szerint 3x elég naponta cserélni: ez azt jelenti, hogy 8 órán át tartjátok bent ugyanazt a betétet! Nem áztok el? Nem büdös? Még a tampont is csak ritkán (utolsó napon) tartom bent ilyen hosszú ideig. Zsenge tinikoromban, amikor betétet használtam sem volt bent tovább 3-4 óránál a leggyengébb napon sem a szagok miatt. Ezt hogy oldjátok meg? Bocsi az off-ért.

2010. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyél még.. Ki tudja, mi jön épp közbe, rossz a ragasztó, stb.. :P

Amúgy én sem 8 óránként cserélem, ez igénytelenség...

2010. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most elbizonytalanítottatok,39 betét és 5 tampon,20 db törlőkendő elég lesz még a legrosszabb napokra is??
2010. jún. 20. 16:35
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,továbbra is várom válaszaitokat
2010. jún. 20. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyi simán elég. Nekem nyaralás 2 hetében jött meg. Nagyon durva vol. Nem is számítottam rá, anyum mondta h rakjak betétet mer ilyeneket. De én nem tettem. Ezért bementünk egy ottani üzletbe ami persze csak a másik városba volt. Sőt nekem még akkor a hasam is fáj, ott meg nem vt gyógyszertár. De, bőven elég lesz. Ha naponta használs hármat az is elég. 3x5=15 az bőven elég. de még ha 4-el számolsz is ami ugye a vége felé már lehetetlen. Jó nyaralást, gondolj rám. Idén a Balcsira megyek. :)
2010. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!