Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok reggelente is...

Miért vagyok reggelente is "puffadt"?

Figyelt kérdés

Az étel, ital ugyebár kiürül a gyomorból reggelre. Én viszont azt tapasztalom, hogy felkelés után, ha nincs behúzva a hasam, akkor kerekedik. Az nem háj, mert csak egy picit tudom öszefogni és kitapintható könnyen a hasizmom.

Mi lehet az oka?



2018. aug. 6. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyomorból kiürül valóban, de a belekben ott van, és az is okozhat pufgadást, görcsöket, sőt, azok még hamarabb is, mint a gyomor. Nagyon sok tényező befolyásolja az emésztést(hasnyálmirígy, epe, emésztő enzim hiánya, bélmozgás intenzitása, baktériumok, alrgia valamire, amit megettél és még sorolhatnám), az lenne a legjobb, ha megvizsgálna egy doki, ha nem múlik el néhány napon belül ez a dolog. Mert itt csak találgatni tudunk, nem hiszem, h túl sok orvos jár az oldalon.

Na mindegy, majd meglátod, de én biztos nagyon aggódnék miatta, és mielőbb szeretem megtudni, ha valami bajom van..

2018. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rossz az emésztésed.


Kerüld a cukros ételeket, glutént, tejet, ezek mind puffasztanak alapból is.

2018. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet. Rossz bélflóra, valamilyen enzimhiány, ételérzékenység, folyadék hiány, sok étel alapból puffasztó. Biztos van sok más is. Egyébként napokig is időzik egy étel a bélrendszerben, a gyomrod hiába üres reggelre, a belek nem. Én is így vagyok, csak én enzimpótló gyógyszer mellett jól vagyok.
2018. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!