Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha pont fesztiválr...

Mit tegyek, ha pont fesztiválra fog megjönni?

Figyelt kérdés

5 nap múlva lesz és kb pont akkor fog megjönni.:(

Valakinek van valami módszer, ami bevált a késleltetésére? Mit tegyek, ha nem válik be? Tampon vagy betét?



2018. aug. 6. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Tampon. görcsoldó, aztán mehet a buli.
2018. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Az első kettő válaszolóval ne törődj. Sajnálom szegény barátnőiket, hogy ilyen érzéketlen barátjuk van. Módszer a késleltetésre nincs, maximum a fogamzásgátló, de azzal már elkéstél. Szerintem betét + tampon, az a biztos. És tamponból inkább az applikátoros. Azzal nem kell felnyúlkálni magadba, egy fesztiválon sokkal higiénikusabb.
2018. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Inkább ne babrálj bele.

Tampont ajánlom, de én szoktam alá tenni egy tisztaságit is. Az nem látszik. nekem soha nem okozott problémát. Kézfertőtlenitő és intim kendő pedig okvetlenül legyen nálad, hiszen toitoi wc-ben tampont cserélni nem a leghigiénikusabb...

2018. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de mi a jelentősége a fesztiválnak? Ha strandra készülnél, értené, hogy nem tudsz vízbe menni, de egy fesztiválon nem tudsz ugyanúgy tampont/betétet használni, mint bármikor máskor? Ott is van wc, meg lehet oldani. Nem kötekedésből, de ténlyeg nem értem a problémát.
2018. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Akkor marad a tampon.:)
2018. aug. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!